Jump to content
IGNORED

[B5 ADR] pompa paliwa nie dostaje prądu


ELVIS1104

Recommended Posts

Witam. Mój problem polega na tym że przestała mi działać pompa paliwa. Sprawdzałem ją na krótko i działa, bezpieczniki ok. kupiłem nowy przekaźnik i też to samo. Po sprawdzeniu probówką okazało się że gniazdo wtykowe pompy nie dostaje prądu. jaka może być tego przyczyna? POMOCY!!! :wallbash:

Link to comment
Share on other sites

A kiedy sprawdzałeś napięcie na pompie? W jakim czasie po załączeniu zapłonu? Może sterownik LPG steruje pompą paliwa? :mysli: Opisz problem dokładniej.

Link to comment
Share on other sites

Napięcie sprawdzałem razem z kolegą on włączał i wyłączał zapłon a ja sprawdzałem. A co do tego sterownika lpg to przyznam się szczerze że nie przyszło mi to do głowy. [br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 20:46_________________________________________________A gdzie jakby co szukać tego sterownika LPG ( Instalacja stag 300)

Link to comment
Share on other sites

pod maska przewaznie przy zbiorniczku wyrownawczym aluminiowa puszka chodz watpie zeby pompa sterowal lpg. sprawdz polaczenie od przekaznika do pompy czy nie ma zwarcia lub przerwy w obwodzie

Link to comment
Share on other sites

Mi się wydaje że pompa paliwa dopiero się załańcza przy rozruchu a nie włączonym zapłonie .. Miałem podobny przypadek .. W czasie rozruchu sprawdź czy do pompy dochodzi prąd ..

I sprawdź czy kable które idą pod tylnym siedzeniem do pompy są całe ..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...