Jump to content
IGNORED

[B6 AWX] Zginęło poziomowanie xenonów a komputer nie komunikuje się z tą funkcją


warsmi

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Od dłuższego czasu mam problem z poziomowaniem xenonów. Kilak tygodni temu miałem bliskie spotkanie z dziką zwierzyną. Sarna uderzyła mi w lewy przedni błotnik i lampę. Lampa była cała. Chwilę potem zginęło mi poziomowanie xenonów. Jeździłem tak kilka dni a na wyświetlaczu nie pokazał się żaden komunikat o błędnie działających xenonach. Odbierając samochód od blacharza stwierdziłem, że na wyświetlaczu wyświetla się symbol wadliwie działającego poziomowania xenonów ....... i zaczęło się. Machanicy podpinali dwa razy dwa różne komputery i ani razu nie dało rady skomunikować się z funkcją poziomowania xenonów. Ostatnim razem zasugerowano mi, iż uszkodzeniu uległ moduł znajdujący się nad schowkiem umiejscowionym nad nogami pasażera. Kupiłem drugi na allegro, zawiozłem do mechanika, podpiął.... i nic. Wiem że pomysły moim mechanikom już się wyczerpały.

Może ktoś miał podobna sytuację. Proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Bezpiecznik sprawdzony. Mechanik sprawdzał również czy dochodzi zasilanie do modułu umieszczonego nad schowkiem po stronie pasażera.

..i co stwierdził że dochodzi???? jeśli tak to problem leży po stronie lini-k skoro nie możesz sie z nim połączyć , można by na krótko od radyjka podciągnąć :wink4: aha a z resztą modułów vag sie łączył :mysli:

Link to comment
Share on other sites

Bezpiecznik sprawdzony. Mechanik sprawdzał również czy dochodzi zasilanie do modułu umieszczonego nad schowkiem po stronie pasażera.

Mechanicy :kox: skoro mówisz że po zdarzeniu nic nie było a po odebraniu jest problem być może że coś jest odłącznoe nie podłączył jak rozbierał samochód i stąd problem. Musisz wyeliminować wszystkie metody.

oi Być może że Twoi mechanicy mają tak dobre komputery że się nie łącza :gwizdanie:

Proponuje wybrać się na przejażdzkę do Dominika domin79 a nie szukać innych mechaników z piotrkowa do niego nie masz daleko :kox:

Link to comment
Share on other sites

...no to pozostaje grubsze babranko w kabelkach zapewne :naughty: poczytaj linka co podesłałem i sprawdzaj po kolei :confused4:

Link to comment
Share on other sites

Pojechałem do trzeciego mechanika..... i usterka usunięta. Bez problemów podpięli się pod komputer, wykasowali błędy i poziomowanie działa.

Ja to się mówi... do trzech razy sztuka.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...