Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jak zdemontować ramkę konsoli środkowej (radia)?


colins

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy napiszcie mi proszę jak zdemontować tę część, której na tej przykładowej fotce nie ma? :naughty:

Chodzi mi o tę ramkę otaczającą przyciski, radio i panel klimatronika. Poprzedni właściciel zostawił mi w spadku taki badziewny uchwyt na telefon i wystaje ta blacha z prawej strony przy radiu i razi w oczy. Chciałbym to wywalić jednak nie wiem jak się do tego zabrać.

Czy ta ramka siedzi tylko na wcisk i wystarczy delikatnie podważać z każdej strony żeby wyszła? :mysli:

2005317466.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co kojaże to jest przymocowana dwoma śróbkami, pod radiem, widać nawet otwiry na załączonet fotce przez Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ops. :confused4: Spodziewałem się, że tak może być. Problem w tym, że mam nieoryginalne radio. Jest ono węższe od oryginalnego więc po bokach są 2 czarne maskownice (takie jakich pełno na Alledrogo), które jak się domyślam zasłaniają śruby trzymające całą tę ramkę. Aby je odkręcić muszę zapewne wyjąć radio. Radio siedzi w metalowej kieszeni jak przyklejone i nie widzę jakichś otworów, gdzie mógłbym wsadzić "wyjmaki", by je wydobyć (radio to Sony Xplod GT coś tam ze zdejmowanym panelem). Kurcze jak się teraz do tego dokopać? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmujesz panel od radia i tą czarną rameczkę co jest wokół panelu i musisz popróbować, nie wiem jakie tam wyjmaki idą, jak okrągłe dziurki są to gwoździe daja radę :decayed: jak już wyjmiesz radio to te dwa czarne plastiki na wkrętach są mocowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba podjadę do jakiegoś speca żeby wyłuskał mi te nieszczęsne radio, bo nie ma typowych dziur na "gwoździe" tylko jakieś wichajstry po bokach, których nie posiadam, a nie chcę czegoś połamać. A jak już będę miał radyjko na wierzchu, to podziałam dalej sam.

W każdym razie dzięki za pomoc - przynajmniej już wiem jak mocowana jest ta ramka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...