Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Wymiana rozrządu a problemy z elektryką -długie


rafalw80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Oddałem auto na wymianę rozrządu,po złożeniu wszystkiego do kupy okazało się ze nie działa pozycjonowanie lamp (mam fabryczne ksenony).Mechanik sprawdziił wszystko i pozycjonowanie teraz działa. Przestał działać za to paktronic (nawet lampy od wstecznego nie świeca ),nie działa również ogrzewanie, na panelu klimatronika można ustawc temperature i moc wentylatora ale nic się dalej nie dzieje.No i na dokładke auto straciło moc.Po podłaczeniu pod vaga wyszło że uszkodzona jest przepływka . Wymienił przepływke i dalej to samo auto nie ma mocy.Z tego co mówił podczas jazdy przepłyka pokazuje stało wartość 500 (niestety nie pamietam jednostek).Pytanie do was gdzie szukać rozwiazania, co sie mogło wydarzyć ze nie działa paktronic i klimatronic i nie ma mocy? Z góry dzieki za jakąkolwiek pomoc

[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 12:16_________________________________________________jeden z problemów zlikwidował się sam ,ogrzewnie zaczeło dziś działać,ale nadal nie wiem jak sie uporać z dwoma pozostałymi problemami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mechanik odłączył wtyki od PDC podczas robienia rozrzadu .

Pewnie nie masz VAGA aby wkleić tutaj jakie teraz błedy są :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie szukać tych wtyczek ? sprawdził bym to sam jutro

Co do Vaga mam kupiony kabel zainstalowany program ale nie używałem go jeszcze wiec nie wiem czy sobie poradze [br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 20:48_________________________________________________kody usterek jaki wyszły przy podłaczeniu Vaga :

01535-Obwód sterowania regulacji zakresu prawego reflektora głównego

-Zwarcie z biegunem dodatnim lub obwód przerwany

-Stały

17552-Czujnik przeplywu masy powietrza obwód otwarty/zwarcie do uziemienia

-Stały

17664-Czujnik temperatury płynu chłodzącego silnik,przerwa w obwodzie/zwarcie do + źródła zasilania

-nieciągły

kody znalazłem dziś na wydruku w drzwiach pasażera .

Co do ogrzewania działa ,ale nie tak jak powinno, odrazu po odpaleniu silnika nawiew ustawia sie na połowe mocy

Kolejna sprawa to to że mimo iż nie świeci kontrolka na fisie o braku samopoziomowania reflektorów takiego poziomowania nie ma :wallbash:.

Rece mi już po prostu opadaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...