Jump to content
IGNORED

[B6 AWX] Jak wymienić uszczelkę drzwi

LordVader
 Share

Recommended Posts

Witam,

Czy ktoś może mi opisac jak wymienić uszczelkę w prawych przednich drzwiach :mysli: ?? Może mi ktos przekaże jakies praktyczne wskazówki, czy po wklejeniu uszczelki zamykać drzwi czy zaczekac aż się sklei :kox: i itp, musze ja wymienić bo drażni mój wzrok jak otwieram drzwi od pasażera :decayed:

pozdro

* nazywaj wątki zgodnie z regulaminem (temat poprawiony) [Musashi]

Opisz lepiej którą uszczelkę chcesz wymienić, to może ci jakoś damy radę pomóc. :chytry:

która uszczelka z poniższych

drzwi2_424x600.jpg

drzwi_424x600.jpg

my się nie mylimy!

która uszczelka z poniższych

drzwi2_424x600.jpg

drzwi_424x600.jpg

my się nie mylimy!

:decayed:

pewnie chodzi mu o "obrysówke"

Adecneo masz rację :gupek2: mało precyzyjny byłem. Chodzi mi o uszczelkę która jest w progu i obrysowuje drzwi i styka się z uszczelka przyklejoną do drzwi. Po prostu wewnętrzna uszczelka drzwi umiejscowiona w kabinie, uff :tonguemad: mam nadzieję, że jakos to wyjaśniłem albo jeszcze bardziej zamotałem :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2008, 10:51 _________________________________________________Dobra dowiedziałem się juz od gościa od którego kupiłem uszczelkę kabinową. Wymiana polega na tym, że wyrywam starą i wciskam nową :gupek2: beż żadnego klejenia, :gupek2:. Dyletancik ze mnie starszliwy :gwizdanie:

No dlatego to wszystko napisałem, bo coś z tym klejeniem dla mnie było nie tak :decayed: pozdrawiam, i niech ci autko dobrze służy. :th: :audi: