Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Szyberdach nie działa


Tomek A4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :hi:. Mam taki problem odnośnie szyberdachu dużo szukałem i nie mogłem znaleść takiego przypadku jak mój. Kupiłem niedawno autko i od początku nie działał szyber (nie było bezpiecznika) gdy go włożyłem po przekręceniu pokrętła w jedną czy w drugą strone słychać tylko "cykanie" chyba przekaźnika przy silniku szyberdachu nie wiem co to może być (mam nadzieje że nie silnik) Prosze o rade. Z góry dziękuje i pozdrawiam :audi:

* stosuj proszę prefix właściwy dla pojazdu, o który pytasz w wątku ( prefiz uzupełniony) [Musashi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, czy to cykanie jest ciagle? czy tylko raz po jendorazowym nacisnieniu? bo jezeli cyka raz po nacisnieciu i trzymaju to wybija silniczek jak pojawia sie zbyt duzy opor, skoro cyka to silniczek powinien dzialac, moze poporostu jest jakos zablokowany, cos blokuje ruch szyberdachu. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyka tylko raz jak przekręce i jest tak jak mówisz ze coś jakby wybija (jakby korek wyskoczył) czyli jest nadzieja że silnik jest sprawny? I jeszcze jedno bo wczoraj jeszcze otwierałem szyber imbusem i dosyć ciężko sie otwierał ale do końca . Co go moze blokowac? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, wydaje mi sie ze to bedzie problem (ciezko chodzi), trzeba szystko ladnie nasmarowac, ten silniczek to nie twojfazowe monstrum co ruszy wszystko, jezeli tylko pojawi sie opor to wybije. Rozbierz to wszystko i solidnie nasmaruj, a przy okazji sprawdz czy silniczek tez nie ma jakiegos uszkodzenia. Pozdrawiam i powodzenia. Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...