-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Czyli taka sama opcja jak w B5 dzięki za info
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Ciekawe jak sprawa wygląda w passacie?
-
[B5 ADP] Nie zapala się światło przy otwartych drzwiach
Witam podłącze się do tematu bo mam to samo i czasem świeci a czasem nie tylko mignie przy otwieraniu i nie świeci. Jak sie dobrać do tego czujnika może ktoś podpowie? Pozdrawiam Tomek
-
[B5 AJL] wzmacniacz do radia concert
Witam to radyjko ma wyjście należy tylko kupić wtyczkę mini ISO zakończoną czinczami i po robocie. Pozdrawiam Tomek
-
ALPINE W A4
Witam zdjęcia już wysłane przepraszam tylko że tak długo trwało ale przez moją prace i ten sezon nie bardzo miałem czas ale postaram się też na forum w odpowiednim miejscu umieścić taki temat. Pozdrawiam Tomek
-
ALPINE W A4
Arecki555 musisz sobie kupić żeńską kostke mini iso i wpiąć się w wolne miejsce w brązową kostke do radia i kabelek sygnałowy podpiąć pod niebieski kabelek od radia. Ja u siebie wpinałem się przewodami jeśli też by Ci się chciało bawić w zrób to sam mogę podesłać Ci zdjęcia. Wtedy zagra Ci tył. Pozdrawiam
-
ALPINE W A4
Witam aby Ci się nie kasowało radio musisz zamienić czerwony kabelek od radia z żółtym i będzie po kłopocie wtedy będzie się wyłączało po wyjęciu kluczyka i będzie pamiętało wszystko a co do tyłu to masz ori wzmaka na tym głośniku? Pozdrawiam Tomek
-
[ALL B5] Subwoofer, tylne głośniki - opis instalacji
Przepraszam nie zauważyłem kilku zdjęć jak tylko skończe zaraz wkleje cały opis (troche praca mi nie daje tego szybko zrobić) Pozdrawiam
-
[ALL B5] Subwoofer, tylne głośniki - opis instalacji
markmarkmogą być używki ale cały czas próbuje Ci powiedzieć że za browara :beer1: mogę Ci oddać dobry wzmak BOSE dwukanałowy od i byś musiał jedynie kabelki podłączyć (byś mi wysłał zdjęcia instalacji na mailia w dobrej rozdzielczości to bym zrobił Ci opis) Pozdrawiam
-
[ALL B5] Subwoofer, tylne głośniki - opis instalacji
Witam ja jak wyżej pisałem mam takie cudo ori od audi tylko że wyjęty z A3 na dwa kanały na allegro ori noki nie znalazłem. Powinien być na dwa kanały i być z tyłu tylko musisz wtedy jeden kabelek na tył pociągnąć żeby wzmaka włączał albo go za radiem (jest naprawde mały jak bede miał chwile to wrzuce foto). Pozdrawiam
-
[ALL B5] Subwoofer, tylne głośniki - opis instalacji
Masz racje te krańcowe przewody to jest tył a ten żółty to jest podtrzymanie radia (jak je wyłączysz to się nic nie kasuje typu kanały, ustawienia). I teraz te kabelki od tylnich dłośników musiałbyś wpiąć w tą mini i dołożyć wzmak na tył oczywiście. Wtedy ori radio zagra jak należy. Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Czy paski antenowe powinny grzać ?
Witam paski od anteny nie grzeją napewno i są trzy. Sprawdzałeś może pod innym radiem jak odbiera? Pozdrawiam
-
[ALL B5] Subwoofer, tylne głośniki - opis instalacji
Tego BOSSE to co łaska tu masz moje gg 9438555
-
[ALL B5] Subwoofer, tylne głośniki - opis instalacji
Może być każdy i nie musi być wcale dużej mocy,ten ori ma 2x20 watt. Jest on potrzebny tak jak pisałem żeby tył nie grał cichutko.
-
[ALL B5] Subwoofer, tylne głośniki - opis instalacji
Chętnie pomoge a ten wmak BOSSE to jest mi zbędny. Jeśli chce ktoś założyć taki wzmak to musi napewno kupić kostke mini ISO męską i napewno będzie musiał podprowadzić jeden kabelek na tył do załączania wzmaka (chyba że będzie umieszczony zaraz za radiem) wtedy trzeba tylko ze standardowej ISO wypiąć kabelki od tylnich głośników i połączyć ze wzmakiem a kabelki sygnałowe (wejścia sygnału) wpiąć w kostke mini zaraz postaram się opisać to obrazkowo. A seryjnie jest montowany wzmacniacz NOKI tak jak na zdjęciu pod głośnikiem. (w sedanie) Pzdr
Tomek A4
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta