Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tomek A4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Czyli taka sama opcja jak w B5 dzięki za info
  2. Ciekawe jak sprawa wygląda w passacie?
  3. Witam podłącze się do tematu bo mam to samo i czasem świeci a czasem nie tylko mignie przy otwieraniu i nie świeci. Jak sie dobrać do tego czujnika może ktoś podpowie? Pozdrawiam Tomek
  4. Witam to radyjko ma wyjście należy tylko kupić wtyczkę mini ISO zakończoną czinczami i po robocie. Pozdrawiam Tomek
  5. Witam zdjęcia już wysłane przepraszam tylko że tak długo trwało ale przez moją prace i ten sezon nie bardzo miałem czas ale postaram się też na forum w odpowiednim miejscu umieścić taki temat. Pozdrawiam Tomek
  6. Arecki555 musisz sobie kupić żeńską kostke mini iso i wpiąć się w wolne miejsce w brązową kostke do radia i kabelek sygnałowy podpiąć pod niebieski kabelek od radia. Ja u siebie wpinałem się przewodami jeśli też by Ci się chciało bawić w zrób to sam mogę podesłać Ci zdjęcia. Wtedy zagra Ci tył. Pozdrawiam
  7. Witam aby Ci się nie kasowało radio musisz zamienić czerwony kabelek od radia z żółtym i będzie po kłopocie wtedy będzie się wyłączało po wyjęciu kluczyka i będzie pamiętało wszystko a co do tyłu to masz ori wzmaka na tym głośniku? Pozdrawiam Tomek
  8. Przepraszam nie zauważyłem kilku zdjęć jak tylko skończe zaraz wkleje cały opis (troche praca mi nie daje tego szybko zrobić) Pozdrawiam
  9. markmarkmogą być używki ale cały czas próbuje Ci powiedzieć że za browara :beer1: mogę Ci oddać dobry wzmak BOSE dwukanałowy od i byś musiał jedynie kabelki podłączyć (byś mi wysłał zdjęcia instalacji na mailia w dobrej rozdzielczości to bym zrobił Ci opis) Pozdrawiam
  10. Witam ja jak wyżej pisałem mam takie cudo ori od audi tylko że wyjęty z A3 na dwa kanały na allegro ori noki nie znalazłem. Powinien być na dwa kanały i być z tyłu tylko musisz wtedy jeden kabelek na tył pociągnąć żeby wzmaka włączał albo go za radiem (jest naprawde mały jak bede miał chwile to wrzuce foto). Pozdrawiam
  11. Masz racje te krańcowe przewody to jest tył a ten żółty to jest podtrzymanie radia (jak je wyłączysz to się nic nie kasuje typu kanały, ustawienia). I teraz te kabelki od tylnich dłośników musiałbyś wpiąć w tą mini i dołożyć wzmak na tył oczywiście. Wtedy ori radio zagra jak należy. Pozdrawiam
  12. Witam paski od anteny nie grzeją napewno i są trzy. Sprawdzałeś może pod innym radiem jak odbiera? Pozdrawiam
  13. Tego BOSSE to co łaska tu masz moje gg 9438555
  14. Może być każdy i nie musi być wcale dużej mocy,ten ori ma 2x20 watt. Jest on potrzebny tak jak pisałem żeby tył nie grał cichutko.
  15. Chętnie pomoge a ten wmak BOSSE to jest mi zbędny. Jeśli chce ktoś założyć taki wzmak to musi napewno kupić kostke mini ISO męską i napewno będzie musiał podprowadzić jeden kabelek na tył do załączania wzmaka (chyba że będzie umieszczony zaraz za radiem) wtedy trzeba tylko ze standardowej ISO wypiąć kabelki od tylnich głośników i połączyć ze wzmakiem a kabelki sygnałowe (wejścia sygnału) wpiąć w kostke mini zaraz postaram się opisać to obrazkowo. A seryjnie jest montowany wzmacniacz NOKI tak jak na zdjęciu pod głośnikiem. (w sedanie) Pzdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.