Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Problem ręcznego otwierania bagażnika


bargi01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam można prosić o pomoc, Bagażnik nie otwiera się ręcznie jedynie z kluczyka wcześniej potrafil sie otwierać w czasie jazdy i przy przekręcaniu kluczyka w stacyjce. Tak normalnie centralny zamek zamyka wszystko mikroswitche tez działaja i słychać jęknięcie podczas przekręcania kluczyka bedącego w klapie a zamykając od strony kierowcy nie słychac tego jęknięcia. prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Cię bardzo kolego, nie odbierz tego źle, ale brak przecinków bardo utrudnia zrozumienie pytania...

Jeśli bagażnik nie reaguje na microswitche, to znaczy, że albo nie działają, albo... no właśnie... czy masz może selektywny centralny aktywowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam samochód przekręcając kluczyk w drzwiach nie mam pilota nigdy go nie było, problem z bagażnikiem co roku w zimie, jak włożę kluczyk w klapę bagażnika on słychać ze rygiel odpuszcza i wciskam microswitche i on sie otwiera a otwierając cały samochód normalnie kluczykiem w drzwiach podchodzę do bagażnika i w żaden sposób sie nie otwiera [br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 19:07_________________________________________________Czytając wypowiedzi kolegów na forum doszedłem do wniosku że przyczyna leży w tych microswitchach, gdyż w mrozy jeden z micrositch zamarza i nie reaguje na nic a drugi reaguje i nim otwieram, a w garażu gdy rozmarźnie ten microswitch to słychać jak spod gumki słychac takie syczenie powietrza i bąbelki więc dostaje się tam woda. Co należy zrobić i czy da sie to uratowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego!

Miałem taka samą sytuację. Zdemontowałem listwę z łacznikami ,łączniki przeczyściłem i uszczelniłem. Dwa lata mam spokój.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...