Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BAU] Proszęo pomoc ... Ustawienie kata wtrysku KRAKÓW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam koledzy jeśli temat juz był to przepraszam nie znalazłem. Dzisiaj podczas wymiany oleju oraz sprawdzeniu błędów w mojej audi A4 2,5 Tdi 180 kucy. wyskoczył mi błąd o tresci zły kąt wtrysku początkowego. wiem ze poprzednik wymieniał rozrząd ale nie wiem czy dobrze ustawił kąt wtrysku. Jest ktos z krakowa kto się dobrze na tym zna? i potrafiłby mi to ustawić czy też sprawdzic czy jest ok? bo np ma tez takie objawy nie zawsze nawet na rozgrzanym silniku ze tak szarpnie troche silnikiem. BARDZO PROSZĘ o POMOC

Opublikowano

Witaj :)

Chcesz to zrobic prywatnie na ulicy, podworku..?

Czy w warsztacie...?

Jesli to drugie, to zobacz na ten link.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=61605.0

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Zanim pojedziesz do jakiegos warsztatu... zrob logi statyczne.

Statyczne - 001,004,007,013,014

Statyczne w trybie Basic Settings - 004

Opublikowano
  • Autor

niestety nie posiadam kabla ani programu VAG nie znam sie na tym wogole..;(

Opublikowano

niestety nie posiadam kabla ani programu VAG nie znam sie na tym wogole..;(

Hmm...? :mysli:

To rzeczywiscie problem.

Sprobuj moze skontaktowac sie z tym kolega. Mieszka w tej samej miejscowosci co Ty.

Moze bedzie mogl ci pomóc...

Jest to moja prywatna inicjatywa i nie wiem co kolega Grzegorz ci odpowie.

Ale pytanie nic nie kosztuje.

Pozdrawiam :)

ps. acha link...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=238169.0

Opublikowano
  • Autor

hmm jutro jade chłopakie do kolesia ktory potrafi to ustawić ma komputer ktorym to zrobi mowil ze godzinka czasu i bedzie ustawione tak jak powinno byc. Jutro napisze co i jak. moze pomoże w tym odpalaniu :) [br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 21:06_________________________________________________no więc panowie zle ustawiony kąt wtrysku był teraz to łądnie ustawił odpalanie jest dużo lepsze nie kreci tak długo równo łapie itd itd :) tak że wszystko ustało.:) tak a propo fajny miał program chyba to był VAG tylko ze po polsku wszyskie opcje były mowi ze takie za pare złotych na internecie kable to nie zrobi sie wszystkiego musi byc lepszy program i kabel taki jak on ma chciałbym sobie cos takiego kupic. tylko ze człowiek to nie wie ktory jest dobry. pozdrawiam

Opublikowano

Sorki, ze spytam ale czy byles u kolegi z Olkusza. Ktorego adres Ci podalam?

no więc panowie...

A o jakich Panow Ci chodzi? Bo poza moderatorem Przemkiem, to tylko ja do Ciebie pisalam...

A znasz moze taka forme grzecznosciowa... Ladies and Gentlemen... :cool1:

Czy dla Ciebie, jak juz nie potrzebujesz pomocy to kobiety sie nie licza... ?

Pozdrawiam :)

ps. przepraszam za OT :hi: ale dobre maniery jeszcze nikomu nie zaszkodzily...

Opublikowano
  • Autor

oj ekskjuzmi..... nie zauwazyłem nawet ze kobietka... jesli uraziłem to bardzo przepraszam... a wracajac do tematu to dalej go delikatnie szarpnie nieraz nie wiem czemu...

Opublikowano

OK, spoko, juz sie nie gniewam. Przeprosiny przyjete.... :)

A byles u tego kolegi, ktorgo Ci polecilam...?

On jest dobry w te klocki... i masz go na miejscu.

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Dosc jałowej dyskusji o niczym i wrózenia ze szklanych kul, polecanie kolegow, warsztatow itd.

Chcesz porady na forum wykonaj logi samodzielnie lub z kims.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.