Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Okna same się otwierają


Avancik

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Dzisiaj w nocy przyszedł do mnie sąsiad i mówi że wyje mi alarm...więc schodzę do auta i okazuje się że autko jest otwarte i szyby z przodu otwarte na maxa....

nawet jak nie zamknę auta pilotem tylko z kluczyka to i tak po jakimś czasie samochód i szyby się otwierają....w różnym czasie, raz po minucie a drugi raz po 15 minutach

po zamknięciu samochodu słyszę jak pompka centralnego co jakiś czas chodzi w bagażniku, więc dobrałem się do niej i zauważyłem że ta gąbka ochronna pompki jest mokra....

i teraz moje pytanie czy to raczej pompa jest walnięta i trzeba wymienić czy raczej instalacja gdzieś w samochodzie dostała po pupie i robi zwarcie??

jak siedzę w aucie i włącze tym przyciskiem do zamykania drzwi to autko się zamyka i normalnie otwiera jak wyłączę ...ogólnie raz to działa , a drugi raz nie zadziała...ale jak wsadzę kluczyk do stacyjki i wyjmę to znowu zacznie działać....pomóżcie koledzy bo narazie radzę sobie tak że odpinam klemę od aku i zamykam autko ręcznie przybijając "gwoździe" :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 18:07_________________________________________________Doradzi ktos???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posprawdzaj wtyczki przy pompie cetralnego, jeśli mowisz ze gąbka była mokra to może któryś styk zawilgnął, albo sama pompka. Jeśli wtyczki ok, to spróbuj wysuszyć całą pompke w ciepłym przez noc np. U mnie taki zabieg pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowy problem w avancie. Pompkę wysusz i dokładnie wyczyść styki,w pompce i w kostkach. Później jakiś preparat zabezpieczający i powinno być po sprawie.Chyba że dotknął ciebie problem zimnych lutów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...