Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] a4 1.9 tdi 2004 uzyskalem polaczenie vag z autem ale...


HiRide

Rekomendowane odpowiedzi

W koncu po calym dniu przesiadywania w aucie z laptopem na necie i forum vw,audi,viaken itp tip udalo mi sie polaczyc z moim audi za pomoca interfesju ktory zakupilem kilka dni wstecz.Nie dostalem do niego oprogramowania :thumbdown:.Na plytce cd otrzymalem duzo instukcji jak mozna uzywac fejsu i do jakich aut +instrukcja instalacji kabla.Naprawde duzo czasu i nerwow zabralo mi polaczenie sie z samochodem imialem juz rezygnowac kiedy sie udalo.Usunalem blad air bag ale jest duzo modulow do ktrych wejsc nie moge lub nie moge zobaczyc innych parametrow.Program jaki uzylem to vag controler 311-2 z rosyjskiej strony vw klub.Probowalem tez "innych" 311-2 np od ross tech i z polskich stron ale bezskutecznie.Dlatego dziwi mnie to ze niby ta sama wersja programu a wyswietlaja sie inne komunikaty i jedna wersja dziala a ta sama ale ross tech juz nie :wallbash:

5173f1a15090cec1.jpg

tym programem311-2 (z rosyjskiej strony) polaczylem sie z samochodem po kliknieciu zakladki "login " " basic settings" "output tests"

dostaje informacje ze ten program nie obsluguje tych fukcji poniewaz nie jest on pelna wersja oprogramowania.Tak samo dzieje sie w przypadku proby sprawdzenia innych systemow.

d369470a6257c40e.jpg

to tez program 311-2 od ross tech ale nie bylo szans na polaczenie

5f74edadef1d3796.jpg

kolejny program ross tech 311-2 - czy ktos moze mi wyjasnic co oznacza ten komunikat???

na vagu 409 pd ross tech widnial taki oto komunikat :

4c4e6f0baa27adc1.jpg

Dlaczego tak jest ze z jedna wersja 311 vag dziala a druga o tym samym oznaczeniu juz nie dziala.

Czy ktos z forumowiczow moze mi przeslac pelna wersja programu 311-2 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...