Jump to content
IGNORED

[B5 AHU] Jaka wielkość tarcz oraz klocków do b5 1.9TDI w automacie?

markus85

Recommended Posts

Powitać, auto wyszło z salonu ze skrzynią automatyczną, przełożyłem na manual, ale gdzieś czytałem że tarcze w automacie są większe, klocki również są inne niż w manual? jak to się ma do rzeczywistości? pamiętam z 2 lata temu kupowałem klocki i gość mi dobrał ale jednak nie pasowały, trochę zimno na dworze na demontaż, a rozglądam się za kpl. Felga 15" wchodzi.

Dzięki i pozdrawiam.

Markus

W modelu B5 zawsze wchodziła felga 15" oprócz S4 i RS4. Są 4 rodzaje tarcz 280 niewentylowane i wentylowane i 288 niewentylowane i wentylowane. Zobacz czy masz pełne czy wentylowane bo raczej będziesz miał te 280mm

Według ETKI, do AHU 99r idą wentylowane 280mm/22mm :good:

W modelu B5 zawsze wchodziła felga 15" oprócz S4 i RS4. Są 3 rodzaje tarcz 280 niewentylowane i wentylowane i 288 wentylowane. Zobacz czy masz pełne czy wentylowane bo raczej będziesz miał te 280mm

dokładnie to występują 4 rodzaje, są też 288 nie wentylowane :)

W modelu B5 zawsze wchodziła felga 15" oprócz S4 i RS4. Są 3 rodzaje tarcz 280 niewentylowane i wentylowane i 288 wentylowane. Zobacz czy masz pełne czy wentylowane bo raczej będziesz miał te 280mm

dokładnie to występują 4 rodzaje, są też 288 nie wentylowane :)

Już się poprawiłem :wink4: , zapomniałem o tych ale siedzę w pracy i nie mogłem sprawdzić aby było na 100%. Tak przypuszczałem że mogą to być 280 wentylowane więc tak mi się skojarzyło :decayed:

Mam wentylowane. Nic trzeba będzie zdjąć koło i zmierzyć, bo lipa jak kupie większe a tłoczki nie podejdą?