Jump to content
IGNORED

[B6 AVF] Pytanie o emblemat s-line na gril

HiRide
 Share

Recommended Posts

koledzy wie ktos jaka jest roznica miedzy tym emblematem http://moto.allegro.pl/item340472285_org_napis_audi_s_line_na_gril.html

a tym ?

http://moto.allegro.pl/item338653038_emblemat_znaczek_audi_s_line_a3_a4_a6_a8_tt_klamry.html

wiem ze cena :polew:

ale jeden jest wtopiony w czarna ramke a drugi jest "goly" skad ta roznica ? chodzi o rocznik o sposob mocowania czy co ? bedzie to jakos wygladalo?... w a4 b6 avant z bixenonem relnigami i ramkami chrom kolor jasny grafit

prosze o rade

* już poprawiłem Tobie chyba z 10 tematów - jak robisz prefix [b6 AVF] to nie pisz zaraz po tym a4 b6 - po co to ? - lukaszr

no tak gusta sa rozne i ja nie mam okreslonego zdania bo jeden i drugi tak samo mi sie podoba ale nie wiem dlaczego jeden jest w tej ramce a drugi nie :disgust:

tego pierwszego nie zamontujesz bo pochodzi on z nowszych modeli tzw na duzy ryj. Tam sa juz specjalne miejsca na zamontowanie tego znaczka. Musisz miec tego 2 poniewaz jest on montowany na zabki. :evil: i koniec :)

tego pierwszego nie zamontujesz bo pochodzi on z nowszych modeli tzw na duzy ryj. Tam sa juz specjalne miejsca na zamontowanie tego znaczka. Musisz miec tego 2 poniewaz jest on montowany na zabki. :evil: i koniec :)

wielkie dzieki :notworthy: naszczescie kupilem ten drugi bo przegladalem fotki i zauwazylem ze ten pierwszy w ramce czarnej jest zamontowany w grilu w specjalnych miejscach.Taka glupota a juz bym nie zamocowal