Jump to content
IGNORED

[B5 ADR] Zawór ciśnieniowy

Rapley
 Share

Recommended Posts

Witam mam pytanie gdyż nie mam jeszcze doświadczenia z klimą.A zatem chodzi prawdopodobnie o zawór ciśnieniowy od klimy jak silnik pracuje silnika właściwie nie słychać ale chwile po uruchomieniu słychać pykanie tego zaworu i czy to tak ma być (w sumie on reguluje ciśnieniem i działa jak pompka , tak se tłumacze)najpierw wolno stuka potem troszeczkę szybciej .I w sumie silnika nie słychać tylko ten zaworek.Proszę o odpowiedź bo na forum nie wychwyciłem tego tematu chyba że ten zaworek ma jakąś specjalistyczną nazwę.Dzięki za ewentualną podpowiedzi i pozdrawiam z Olsztyna. :> :naughty::mysli:

czesc, to pykanie to nie ma nic wspolniego z klima, zapewne to pompa dodatkowa paliwa umieszczona na przewodzie powietrznym, prawda?

a z klima to ma tyle wspolnego co audi z fso :decayed:. Pozdrawiam Jocker01

Dzięki za podpowiedź ,już jakiś czas temu to ustaliłem ale nie miałem czasu zamknąć postu.Chodzi o zaworek który odpowiada za dopalanie spalin czy coś w tym stylu ale w każdym razie denerwuje mnie jego praca która jest głośniejsza niż silnik i mam w planie jakoś go wyciszyć.Na tym kończę temat .dzięki i pozdrawiam z Olsztyna.