Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Zawór ciśnieniowy


Rapley

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie gdyż nie mam jeszcze doświadczenia z klimą.A zatem chodzi prawdopodobnie o zawór ciśnieniowy od klimy jak silnik pracuje silnika właściwie nie słychać ale chwile po uruchomieniu słychać pykanie tego zaworu i czy to tak ma być (w sumie on reguluje ciśnieniem i działa jak pompka , tak se tłumacze)najpierw wolno stuka potem troszeczkę szybciej .I w sumie silnika nie słychać tylko ten zaworek.Proszę o odpowiedź bo na forum nie wychwyciłem tego tematu chyba że ten zaworek ma jakąś specjalistyczną nazwę.Dzięki za ewentualną podpowiedzi i pozdrawiam z Olsztyna. :> :naughty::mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, to pykanie to nie ma nic wspolniego z klima, zapewne to pompa dodatkowa paliwa umieszczona na przewodzie powietrznym, prawda?

a z klima to ma tyle wspolnego co audi z fso :decayed:. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź ,już jakiś czas temu to ustaliłem ale nie miałem czasu zamknąć postu.Chodzi o zaworek który odpowiada za dopalanie spalin czy coś w tym stylu ale w każdym razie denerwuje mnie jego praca która jest głośniejsza niż silnik i mam w planie jakoś go wyciszyć.Na tym kończę temat .dzięki i pozdrawiam z Olsztyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...