Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wmontowanie tylnej kanapy nie kładzionej w miejsce kładzionej


D_Y_Z_I_O

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie przewaliłem szukajkę i nic nie znalazłem wszyscy sie pytali jak przerobić fotele nie składane na składane a ja chcę w 2 stronę czyli mam składane i dzielone tylne oparcie a chcę założyć nie dzielone i nie składane oparcie

Ponieważ szukam od dłuższego czasu jakiejś jasnej tapicerki do a4 to już się zorientowałem że do a4 taki temat jest ciężki o kubełkach nie wspomnę :kwasny: I znalazłem niedaleko mnie komplet foteli w bardzo dobrym stanie no ale właśnie problem polega że tylne oparcie jest nie składane

Czy da się to jakoś wpakować powiedzmy na jakiś czas a w tym czasie szukać takiej samej dzielonej czy wogóle nie da się tego zamontować bez grubszego rezania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

musisz załatwić przegrode trzyma sie na kilku zgrzewach kilka spawów i gotowe :) polecam kolega zrobił i jest git :0 a ja potrzebuje zawiasy od do kładzionej kanapy bo mam stałą a montuje dzieloną śkórę[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 20:00_________________________________________________a trzeba jeszcze tapicerke wnetrza bagaznika :) albo przertobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...