Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Demontaż tunelu środkowego


drdala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w moim tunelu są dziury po telefonie więc zamierzam kupić jakiś tunel środkowy w kolorze black soul w dobrym stanie. Ma ktoś może na sprzedanie? Na co muszę zwracać uwagę przy zakupie? Na pewno na kolor:) i na co jeszcze? czy jest pod nawigację czy nie? Ja mam radyjko concert II. Czy jest miejsce na podłokietnik? Czy może być to np tunel od audi b7? Proszę o odpowiedź na te pytania.

Główne moje pytanie jest takie czy ma ktoś jakiś opis demontażu tunelu środkowego do audi a4 b6? Oczywiście najlepiej po polsku i ze zdjęciami ale jeśli ktoś miałby jakikolwiek opis lub zrobiłby taki opis i wrzucił do tego tematu byłbym bardzo wdzięczny. Z góry dzięki za pomoc i pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze poszukaj na forum bo było już wiele na temat demontażu.

Tunel pasuje też z b7 jest identyczny. Są dwa rodzaje pod 2DIN czyli pod np RNS lub zwykły.

Demontaż nie jest skomplikowany,zaślepki po bokach ścigasz odkręcasz śrubki, ściągasz gumki w środku(w kieszeniach kolo zapalniczki) tam tez są śruby, musisz wyciągnąć radio itd będziesz widział gdzie jeszcze trzyma.

Na podłokietnik zawsze jest miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniłem spytać o jeden z tuneli na allegro i facet powiedział że to nie ma różnicy czy pod 2 din czy zwykły bo to się do tunelu jakiś plastik montuje i dopiero do tego plastiku radio 2 din lub zwykłe zależnie od tego jaki plastik się zamontowało. Prawda to czy nie? Przymierzam się do kupna jeszcze dziś więc proszę o szybką pomoc

Dzwoniłem po inny tunel i następny sprzedawca znowu powiedział mi że jest różnica i że wie że z 1din można przerobić na 2 din ale czy z 2 din na 1 din to już nie wie. Mówił też coś że jest różnica w popielniczce że w 2 din jest bardziej wystająca a w 1 din mniej. Prawda to? PomóżCie bo nie chcę kupić złego tego tunelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniłem spytać o jeden z tuneli na allegro i facet powiedział że to nie ma różnicy czy pod 2 din czy zwykły bo to się do tunelu jakiś plastik montuje i dopiero do tego plastiku radio 2 din lub zwykłe zależnie od tego jaki plastik się zamontowało. Prawda to czy nie? Przymierzam się do kupna jeszcze dziś więc proszę o szybką pomoc

Dzwoniłem po inny tunel i następny sprzedawca znowu powiedział mi że jest różnica i że wie że z 1din można przerobić na 2 din ale czy z 2 din na 1 din to już nie wie. Mówił też coś że jest różnica w popielniczce że w 2 din jest bardziej wystająca a w 1 din mniej. Prawda to? PomóżCie bo nie chcę kupić złego tego tunelu.

kolego drugi sprzedawca ma 100% racji...a pierwszy kłami jak z nut...

a resztę poszukaj w dziale "zrób to sam" tak jest to pisane...

...dodam tylko, że tunel 1DIN trzeba dociąc pod kosz 2DIN, bo one też się różnią i tu już jest różnica mega znacząca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tydzien temu przekladalem tunel z b7 do b6 z miejscem na dwa kubki,wszystko prawie pasuje tylko jest problem z zaciagnieciem hamulca recznego ociera o konsole i musze zalatwic reczny z b7 jest inaczej wygiety bardziej do srodka a w b6 w prawa strone...no i zapalniczka jest w innym miejscu po lokietnikiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tydzien temu przekladalem tunel z b7 do b6 z miejscem na dwa kubki,wszystko prawie pasuje tylko jest problem z zaciagnieciem hamulca recznego ociera o konsole i musze zalatwic reczny z b7 jest inaczej wygiety bardziej do srodka a w b6 w prawa strone...no i zapalniczka jest w innym miejscu po lokietnikiem..

ale Ty wymieniłeś tunek na USA a nie na zwykły z B7, stąd te różnice :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...