Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6/B7] Zamiennik siłownika klapy maski.


mlodyabc

Rekomendowane odpowiedzi

Musze kupić siłownik podnoszenia maski. I chyba wole nowy zamiennik. Czy kupował ktoś już taki i jaki może polecić bo jest kilka firm na allegro jednak nic mi one nie mówią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja parę dni temu wymieniałem. Chula aż wyrywa maskę przy -25' :naughty: a jak teraz działa to będzie sprawny mam nadzieje długi czas, sprzedający jest spoko, pomylili mi siłowniki przy wysyłce do tylnej klapy zwrócił koszt odesłania i kurierem przysłał na własny koszt te właściwe(mocniejsze 700N sedan). Więc szczerze polecam. Siłowniki firmy Polcar chyba :gwizdanie:

http://www.allegro.pl/audi-a4-b6-00-04-teleskopy-maski-pokrywy-silnika-i2062658442.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jaką siłe wyrzutu ma ori siłownik maski? Bo w zamiennikach znalazłem 325 N i 700 N i nie wiem który kupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 325N(nie oryginał) i sam siłownik ją podnosi przy mrozie -30' od ok 1/3 wysokości do końca otwarcia na zawiasach (sprawdzałem).

Na początku siłownik jest tak ułożony, że się rozkłada dociskając maskę do dołu dlatego od ok 1/3 otwarcia.

Co do tego mocniejszego to przy otwieraniu jak puścisz maskę i poleci to z taką siłą, że po czasie zawiasy mogą tego nie wytrzymać albo coś innego np mocowanie siłownika na tych marnych blaszkach. Wybór Twój. Dla mnie 700N to stanowczo za dużo ponad 2x więcej niż standard... Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...