Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Avant - zderzak tyl od RS4


g3rion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Nie mialem jeszcze okazji pisac na jakis konkretny temat, jednak sytuacja zmusza mnie do poszukania pomocy :hi:

Przeszukalem kilkukrotnie temat warsztat, zrob to sam itd., jednak nie znalazlem satysfakcjonujacej odpowiedzi na temat pasowania tylnego zderzaka od RS'a do Avant'a. Jest sporo takich w ktorych ludzie o to pytaja, jednak nigdzie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Moj Avant to byle autko kolegi z forum Bonia, jako ze je od niego odkupilem :good:

Ma poszerzone nadkola jednak nie na tyle, by zderzaki od RS'ki pasowaly bez rezania. I stad moje pytanie - czy da rade spasowac go ta sama metoda, ktora przedstawil jeden z forumowiczow w zwiazku z pasowaniem zderzaka przedniego ? Mam tu na mysli nacinanie/naginanie/klejenie. Jesli tak, to temat mozna uznac za zamkniety, jesli natomiast nie, chcialbym by ktos konkretnie poradzil mi jak sie za to zabrac. Jestem zmotywowany bo w moj wjechal mi pewien Pan, a ja zamiast go robic kupilem juz zderzak od rs'a, jako ze przod juz od niego mam :)

Z gory dziekuje za pomoc

mms_img32384.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zrobić profil metalowy zgodny z linią błotnika i do niego dopasować ponacinany zderzak, zanitować, skleić i wyrównać. Ogólnie pikuś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...