Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Oświetlenie wnętrza


DESPERADOS

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, już nie mam glowy z tym oświetleniem wiem ze tematów jest sporo ale nie znalazłem mojego przypadku. Działa mi oświetlenie bagażnika lampka czerwona od kierowcy,z tyłu od pasażera lewa prawa,i podświetlenie nóg kierowcy. Problem jest oświetlenie pasażerów, nad lusterkiem,nogi pasażera i czerwone. Nad lusterkiem i nad pasażerami działa jak włącze na 1,gdy otwieram dzwi cisza. sprawdzałem pod nogami pasażera jak wyjme lampkę to jest prąd jest masa czyli ok, jak wcisne kostke do lampki mam na masie prąd tak samo nad głowami jak i w czerwonym w drzwiach. Jak wezme odzielną mase to działa tylko jak zamykam drzwi to wtedy zaczynają pulsować. Pomóżcie i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie swieci tylko strona pasazera przod to sprawdz styki w kostce pod zaslepka przy nogach pasazera gdzie masz kostki odpowiedzialne za ta strone i sprawdz lampki bo moze robia zaklocenia. Wszystkie lampki oryginalnie montowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wszystko orginalne, dziś sprawdzałem te kostki kiedyś miałem walnięty wężyk od spryskiwaczy tylnej szyby i zalało mi te kostki, miałem pare pinów przepalonych polutowałem może coś przegapiłem. Tam pewnie idzie też masa do tych lampek, a która to dokładnie kostka i czy w tej kostce też jest zasilanie tej górnej lampki? lampki sprawdzane i ok, martwi mnie ten prąd na masie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne się pod temat: proszę o podpowiedź czy to normalne zachowanie:

silnik odpalony, światła zgaszone, włączam lampkę w podsufitce i podświetla się licznik na biało. Jeśli to nie jest normalne to w czym może byc problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorna kostka prawa strona poznasz bo kabelki z tej kostki ida w drzwi, czy wszystkie lampki maja z tylu oslonki i lampki sprawdzales podlaczajac do akumulatora,albo sprawdz mikrowlacznik w zamku w drzwiach ktory odpowiada za wlaczanie i wykaczanie swiatelek danych drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampki działają jak wezmę pod akumulator, czyli są ok. Na fisie pokazuje ze drzwi są otwarte to myślę ze te mikro styki tez są ok,ale moge sie mylić.Osłonki też są na lampkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli cos z kostka i przewodami musi byc problem zagladnij tez w drzwi pod boczek i podlacz lampke besposrednio pod kostke czy bedzie swiecic przy otwartych drzwiach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jutro ogarne,pozdrawiam :>[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 23:11_________________________________________________witam, kostki sprawdzone wszystko ok. Jak podłącze do lampki mase to sie świeci ale jak zamkne drzwi to miga i słychać przekaźnik 382 jak włącza i wyłącza światło, co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne się pod temat: proszę o podpowiedź czy to normalne zachowanie:

silnik odpalony, światła zgaszone, włączam lampkę w podsufitce i podświetla się licznik na biało. Jeśli to nie jest normalne to w czym może byc problem?

U mnie problem rozwiązany...jest to kodowanie licznika..po odpowiednim zakodowaniu, licznik nie podświetla się na biało razem z lampką w podsufitce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...