Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Czujniki ultradzwięków


Chamber

Rekomendowane odpowiedzi

gdzies juz to bylo na forum, zdaje sie ze byly do tego dwa przyciski w lewych przednich drzwiach, chyba jakos z tylu tego schowka na dole drzwi, o ile masz fabryczny alarm z tymi czujnikami...

No własnie widziałem ten temat.. alarm mam napewno

ale tych przycisków nie mam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moze czujniki byly po prostu dolozone bez opcji ich wylaczenia... a moze jak to ktos juz pisal wczesniej, kombinacja przyciskow na pilocie, mozesz jakosc sprobowac znalezc co to za alarm, moze na syrenie albo na jakims kompie od alarmu i wtedy w necie podejrzewam ze znajdziesz opis bez problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu kupiłem audi a4 b6 z 2004r i niewiem zabardzo gdzie może być przycisk od wł/wył czujników ultradzwiekow i czujników wstrząsów

Wyłączniki są w drzwiach od kierowcy, na dole, na tylnej "sciance" schowka drzwi, jakbys nie znalazł wrzucę fotke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu kupiłem audi a4 b6 z 2004r i niewiem zabardzo gdzie może być przycisk od wł/wył czujników ultradzwiekow i czujników wstrząsów

Wyłączniki są w drzwiach od kierowcy, na dole, na tylnej "sciance" schowka drzwi, jakbys nie znalazł wrzucę fotke :)

Wlasnie widzialem to zdjecie w innym temacie i ja tam ich nie mam dlatego pytam moze moga byc tez w innym miejscu

btw. czy czesto sie zdaza ze ma sie alarm a czujnikow sie nie ma?

no to moze czujniki byly po prostu dolozone bez opcji ich wylaczenia... a moze jak to ktos juz pisal wczesniej, kombinacja przyciskow na pilocie, mozesz jakosc sprobowac znalezc co to za alarm, moze na syrenie albo na jakims kompie od alarmu i wtedy w necie podejrzewam ze znajdziesz opis bez problemu...

Własnie myslalem nad tym ze czujniki sa tylko nie ma mozliwosci ich wylaczenia

Czy to jest mozliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musza gdzies byc,bo jak zostawisz otwarte okno ,to po powrocie mozesz stwierdzic brak radia i telefonu,bo akurat sie spieszyles i zapomniales go wziac :gwizdanie:,a okno tez zapomniales domknac w pospiechu :wink4:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2008, 13:45 _________________________________________________takie auto ,bez takiego prostego zabespieczenia-nie wydaje mi sie :mysli:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2008, 13:49 _________________________________________________chyba ,ze ich nie ma ,ale wtedy musialyby sie domykac szyby po zamknieciu auta :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,to jesli nie ma czujnikow,to na jakiej zasadzie dziala alarm ,bez czujnikow,i co go uruchamia,pomijajac czujniki w drzwiach,bagazniku,przedniej klapie itp?[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2008, 15:31 _________________________________________________jaki jest cel alarmu,kiedy zostawisz otwarte okno, a po powrocie stwierdzasz brak jakichs przedmiotow...[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2008, 15:35 _________________________________________________kiedys zostawilem otwarty szyber i lisc kasztanowca wpadl do srodka i alarm zawyl,a mam seryjny,z czujnikami na slupkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ogolnie alarm jest w kazdym b6 ..?

Bo zamykajac drzwi alarm mi sie nie uzbraja bynajmniej nie wyje tylko miga dioda i kierunkowskazy migną

a przy kupowaniu auta pytalem czy sa tu jakies zabezpieczenia przed kradzieza itp. to gosciu mowil ze sa "wszystkie" Wiec chyba jak tak mowil to alarm jest na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to sam sprawdz ,czy jest ,czy go nie ma

zamknij auto z otwrta szyba,poczekaj jakies pol minuty,moze troche wiecej i przez otwarta szybe rusz kiera ,czy sprobuj otworzyc klamka od srodka,jesli zawyje-sprawa jasna

a co do czujnikow,to nie zawsze je widac

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_dzialanie_fabrycznego_alrmu-t27053.0.html;msg328317#msg328317

kiedys uczestniczylem w podobnej rozmowie,ale jakos nie dokonczylismy tematu,moze tym razem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to sam sprawdz ,czy jest ,czy go nie ma

zamknij auto z otwrta szyba,poczekaj jakies pol minuty,moze troche wiecej i przez otwarta szybe rusz kiera ,czy sprobuj otworzyc klamka od srodka,jesli zawyje-sprawa jasna

a co do czujnikow,to nie zawsze je widac

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_dzialanie_fabrycznego_alrmu-t27053.0.html;msg328317#msg328317

kiedys uczestniczylem w podobnej rozmowie,ale jakos nie dokonczylismy tematu,moze tym razem :naughty:

Właśnie jak zamkne auto, poczekam etc. pozniej pociagne za klamke czy cos takiego to nic nie wyje :confused4:

Może sprawdze czy mam np. syrene od alarmu (ktos pisal ze jest w bagazniku po prawej stronie ja mam tam wzmacniacz bo juz sprawdzalem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kierunki migaja,moze jest cos z syrenka nie tak,najlepiej,jakbys mial dostep do VAGA,zrobic test i wszystko jasne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kierunki migaja,moze jest cos z syrenka nie tak,najlepiej,jakbys mial dostep do VAGA,zrobic test i wszystko jasne :)

No własnie ;)

Kabelek juz zakupiony

jutro wpłacę kaskę za niego i do wtorku - środy powinien być to sie okaże co i jak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...