Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Wywala bezpiecznik od dmuchawy i klimy


Irek41

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie,tzn wywala bezpiecznik od dmuchawy i klimy,konkretnie jak chodzi sama dmuchawa jest ok po zalaczeniu klimy po krotkim czasie wywala bezpiecznik a klima sie nie zalaczy,zastanawiam sie w ktroeym miejscu to szukac,jedno jest pewne gdzies przy kilmie ale konkretnie co moze zwierac?Mam nadzieje ze koledzy pomoga.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc. zwierac moze wiele rzeczy. VAG to podstawa, klimatronik napewno zapisal sobie dane co jest nie tak. uwentualnie bledy samego klimatronika sprawdzic na wyswietlaczu. co to znaczy ze klima sie nie wlacza? kompresor nie pracuje czy poprostu nie ma zimnego powietrza z nawiewu? Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,VaG nic nie pokazuje a niebardzo wiem jak odczytac z klimatronika,jesli chodzi o wyswietlacz to pojawia sie gwiazdka kompresor sie nie wlancza i po jakims czasie wywala bezpiecznik od klimy i ogrzewania ,jesli mozesz mi dac konkretna instrukcje co i jak zrobic i jak to odczytac to bedzie milo a i jak czytac te kody bledow,wszedlem do klimatronika i np na 1c pokazuje mi duze 18 i male 3 na 2c pokazuje 14duze i mala 3 co to oznacze,jakas instrukcje,co to jest 1c ,2c ...itd.czy lepiej od razu do elektryka czy fachowca od klimy.

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, vag nie pokazuje bo nie mozesz sie polaczyc czy polaczyles sie i nie masz zadnych bledow? poczytaj o bledach klimatronika w dziale klimatyzacji. Pozdawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...