Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Problem z komputerem Stacjonarnym


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie z tego co wiem są na forum osoby które dość dobrze znają się na informatyce więc opiszę mój problem.

Ostatnio dużo korzystam z laptopa a komp stacjonarny włączany był sporadycznie (max. 1-2 razy w tygodniu).

Ostatni raz włączałem go w tą środę i śmigał i wsio było ok.

Przed chwilą próbowałem go włączyć i pojawił się komunikat:

NTLDR is missing

Press Ctrl+Alt-Del to restart.

Restartowałem, ale nic to nie dało.

Ktoś wie co to może być i jak to usunąć? Chciałbym to rozwiązać sam a mistrzem w sprawach komputera nie jestem więc liczę na waszą pomoc. Do znajomego narazie nie chciałbym dzwonić bo musiałbym mu jakąś kasę za naprawę dać a formatowania też chciałbym uniknąć bo mam dużo plików na komputerze.

Z góry dzięki za pomoc :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows xp? Brakuje mu pliku do bootnięcia się. Jak pamiętasz hasło administratora systemu i masz płytkę od windowsa to sprawa jest prosta. Zaraz Ci poszukam na necie jakoś ładnie opisanego jak to zrobić, bo ja może i jestem dobra w praktyce, ale przy moim tłumaczeniu można się łatwo zgubić :D

EDIT: poszło do Ciebie pw z linkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows xp? Brakuje mu pliku do bootnięcia się. Jak pamiętasz hasło administratora systemu i masz płytkę od windowsa to sprawa jest prosta. Zaraz Ci poszukam na necie jakoś ładnie opisanego jak to zrobić, bo ja może i jestem dobra w praktyce, ale przy moim tłumaczeniu można się łatwo zgubić :D

EDIT: poszło do Ciebie pw z linkiem :)

Dzięki wielkie potem się tym zajmę, bo narazie nie mam czasu i powiem czy się powiodło :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...