[ALL B7] Chorus 1Din - zmiana na... ?

sewo

Witam,

mam pytanie do kogos kto moze doradzic na co zamienic/jak rozbudowac chorusa 1DIN w A4 B7. Cel to czytanie mp3 ktorego ten sprzet nie ma.

Zaznaczam ze nie jest celem jakies hi-end hifi i caraudio na tym etapie.

Na razie wersja wiodaca jest pomysl załozenia emulatora zmieniarki na MP3 (SD/USB itd) Jakosciowo ok - cena ok 450 w całości.

Pytanie czy w tych pieniadzach nie ma innego sensownego rozwiazania ?

Doswiadczonych prosze o uwagi/pomoc

z gory dzieki

Zawsze możesz zamontować zmieniarkę w schowku. Koszt około 250zł. Lub zamontować Cancerta III 2din. Koszty będą większe ale i efekt będzie lepszy bo na fisie pojawią się nazwy utworów. A nie tylko numer płyty i ścieżki. Koszt powinien zamknąć się w 500zł przy docięciu klimatronika i tunelu oraz sprzedaniu chorusa.

Dzieki kolego za odpowiedz.

Jezeli zmiana na 2DIN Chorus3 mialaby byc tylko dla tego aby na FIS zobaczyc utwory to jest to mniej wazne dla mnie.

Poza tym wtedy dochodzi potrzeba sprzedazy starego 1DIN chorusa + adaptacja otworu 2DIN + pewno jakies kostki ?

W rozwiazaniu z emulatorem przewaga jest to ze radio zostaje a emulator mozna uzyc w kolejnym samochodzie.

Pytanie zasadnicze - co poza MP3 ma wiecej 2DINowe chorus 3 ? Czy jakosc jest zauwazalnie rozna ? Czy porownywalna

Jakość dźwięku jest na plus przy concercie 3. Z emulatorami bywa różnie. Czasem się wieszają, mają zakłucenia, nie mówię że wszystkie. przy emulatorze musisz zachować odpowiednie nazewnictwo folderów. Emulator obsługuje tylko 6 folderów po max 99 utworów. Przy concercie jest pełna dowolność. Po zatym koszty tak jak pisałem powinny się zamknąć w 500pl. radio około 300pln + koszt 150pln + przejściówka 50pln. A jak się uda to -100pln za chorusa.