Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Plastik mocujący pedał gazu.


IDOG

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, ostatnio parę km od domu odpadł mi pedał gazu... doturlałem się na sprzęgle i okazało się, że jakaś plastikowa część pękła i pedał wisiał sobie na lince... (co za pomysł, żeby mocowanie gazu było plastikowe...)

Zrobiłem 'druta' na trytytkach żeby dojechać do warsztatu ale mechanik powiedział, że nigdzie takiej części nie zdobędzie.

Może mi ktoś powiedzieć jak to się nazywa i skąd to wytrzasnąć ?

Odczytałem taki numer z części: "893 721 653" ale nie znalazłem jej nigdzie... Czyżby przez taką pierdołę trzeba było się pofatygować do ASO ?

Tutaj obrazek - KLIK Niebieski kolor to pęknięcie, a czerwony to część o którą mi chodzi.

Pacjent:

Audi A4 (B5) 2.8l V6 FWD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sprawdzę jak będę miał dostęp później w katalogach sklepów InterCars oraz Inter-Team w których bardzo często zamawiam części.... jak będę coś więcej wiedział to dam znać :hi:[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 18:47_________________________________________________właśnie sprawdziłem i za 64.07zł w sklepie Inter-Team taka część występuję pod nazwą "podpora pedału gazu".

tutaj masz stronę do tego sklepu możesz zadzwonić i spytać się: http://inter-team.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katalog mam na kompie (tata mechanikę pojazdów prowadzi dlatego ma katalogi na kompie) a co do numeru części to ten co Ty podałeś jak wpisałem to wyskoczyło ;) musisz zadzwonić i podać ten numer i myślę że Ci załatwią tą część :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Miałem ostatnio to samo ,chyba w zimie pekają.Ten plastik składa się z dwóch części lewej i prawej.Trochę się namęczysz żeby to wyciagnąć.Mi pękła lewa i po ciężkich bojach udało się wyciągnąć ,prawej strony nie ruszałem bo konsola srodkowa trochę przeszkadza. A część kupiłem na szrocie za 5zł

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Miałem ostatnio to samo ,chyba w zimie pekają.Ten plastik składa się z dwóch części lewej i prawej.Trochę się namęczysz żeby to wyciagnąć.Mi pękła lewa i po ciężkich bojach udało się wyciągnąć ,prawej strony nie ruszałem bo konsola srodkowa trochę przeszkadza. A część kupiłem na szrocie za 5zł

pozdrawiam

no dokładnie to też jest jakieś rozwiązanie, mi ostatnio silniczek od sterowania klap w klimie się spalił (tzn miał przebicie) i kupiłem na szrocie z golfa IV przełożyłem same silniczki (obudowy te same zostawiłem) i wszystko gra, a co najważniejsze zrobiłem to niskim kosztem a jak miałbym kupić nowy silniczek to :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...