Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Mocowanie bagażu proszę o poradę


tmaxx88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, widziałem na zdjęciach mocowanie bagażu w bagażniku znajdują sie one w podłodze bądz na bokach, ja niestety tego niemam i wszystko co mam potrzebne w skrzynce lata po całym bagażniku, stąd moje pytanie czy da się zamontować takie mocowanie?Jest to koszt niedrogi bo widziałem na allegro ze za 10 zł mogę kupić ale nie wiem jak to wygląda od tyłu i czy będzie się trzymac a nie na pierwszym lepszym zakręcie poleci razem ze skrzynką.Dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o jakie mocowanie bagażu ci chodzi :mysli:

jesli ori to sa siatki ktore zaczepia sie o 4 zaczepy w podlodze plus o rolete jak kto ma :naughty: a ja mam no i 1 gumka w boczku prawym ale to chyba w B7 od 2006 roku bylo dopiero

nic wiecej ori z pakietem schowek w B6/B7 nie widzialem

za 10 zl z allegro ciekawe :decayed: , zarzuc linka co tam wymysliles :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"jesli ori to sa siatki ktore zaczepia sie o 4 zaczepy w podlodze" właśnie chodzi mi o te zaczepy ja ich nie mam ani w podłodze ani na bokach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"jesli ori to sa siatki ktore zaczepia sie o 4 zaczepy w podlodze" właśnie chodzi mi o te zaczepy ja ich nie mam ani w podłodze ani na bokach

kupujesz 4 zaczepy, wycinasz otwory w wykładzinie bagażnika (widać wyraźnie przetłoczenia) i przykręcasz śrubami (do kupienia w ASO). Wszystko trzyma się tak jak fabryka przykazała. Sam tak zrobiłem i jest tak jak ori. Uprzedzam pytanie, otwory na te śruby są już w karoseri, dokładnie w tym miejscu gdzie wykładzina ma przetłoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego a te "przetłoczenia" są widoczne bo szczeze nic takiego niewidzę, i są one z boku czy w podłodze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego a te "przetłoczenia" są widoczne bo szczeze nic takiego niewidzę, i są one z boku czy w podłodze?

w podłodze, w pobliżu narożników bagażnika. najłatwiej znajdziesz te dwa bliżej krawędzi bagażnika. To są takie delikatne przetłoczenia w wykładzinie, jeśli nie miałeś fabrycznie "uszu" to wykładzina w tym miejscu jest przymocowana do nadwozia za pomocą plastikowych kołeczków. jak wyrwiesz ten kołeczek to dasz radę podnieść wykłądzinę w tym miejscu i pod spodem zobaczysz dwa otwory na śruby (pod każde ucho po dwie śruby). Musisz to znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...