Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Pomoc po małej przygodzie


grzes757

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów, ewentualnie i koleżanki jeżeli takowe występują na tym elitarnym forum ;)

Ostatnimi dniami miałem przykrą przygodę. Na zakręcie złapała gołoledź i przy prędkościach 30-40 km/h uderzyłem tylnym prawym kołem w krawężnik. Ogólnie rzecz biorąc oprócz porysowanej felgi i dobrego jeb***cia niby nic się nie stało. Felga raczej prosta(ale sprawdzę ją też). W czasie jazdy bicia nie ma, chociaż mam wrażenie że głośniej szumi (pewnie przewrażliwienie, a szum to efekt toczenia zimowych opon). A że to mój pierwszy wozik z quattro wolę niwelować skutki w zarodku. Co polecacie sprawdzić po takim wydarzeniu? Planuję wybrać się na geometrię, tylko nie wiem jakie powinny być kąty nastawienia koła do drogi. jeszcze półośkę, łożysko? Prosze o opinie i ewentualne własne doświadczenia.

Pozdrawiam grzes757

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie samemu powinieneś ocenić czy tzw jeb...ie było duże i czy mogło się coś poprzestawiać a kąty nastawienia to powinni wiedzieć gdzie będziesz robił geometrię :D

Jeśli głośniej szumi po uderzeniu to wypadało by obejrzeć wszystko dokładnie, łącznie z łożyskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...