Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pilna sprawa - jutro zdaje kat. E do B a nie wiem ........


kamil321

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jutro zdaje prawojazdy na kategorie E do B. Egzamin bedzie na Ford Transit 2002r. tyle wiem.

A Ja jezdziłem Sprinterem na jazdach (nie mieli Transita :wallbash:)

i nie wiem co gdzie sie tam pod maską znajduje??? moze ktos mógłby Mi pomoc. Bardzo prosze!

Moze ktos ma zdjecia jak to tam wygląda pod pokywą silnika i mógłby tam pozaznaczac co gdzie jest i wstawic zdjecie?

Musze pokazac:

1. Gdzie wlewamy olej

2. Miarka do mierzenia oleju

3. Zbiornik na płyn do spryskiwaczy

4. Zbiornik na płyn hamulcowy

5. Zbiornik wyrównawczy na płyn chłodzący

6. Zbiornik na płyn do układu wspomaganie kierownicy.

Bardzo prosze o pomoc.[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2008, 16:12 _________________________________________________Tutaj znalazłem chyba takiego transita http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4950179

Jest tu zdjecie pod pokrywa silnika, moze pozaznaczałby ktos co gdzie jest i wrzucił zdjecia.

Będe bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f0a808963ba2801e.jpg

Zaznaczyłem kilka rzeczy, nie wiem jak jest z tym płynem chłodniczym (dokładnie nie widzę, ale to chyba jest zbiorniczek płynu chłodniczego, od spryskiwaczy poszukaj gdzieś pod maską.

No i na tym zdjęciu nie widać płynu wspomagania, powinien być jakiś zbiorniczek pod maską (na korku będzie pisało "... stering...' pamiętam są takie napisy i powinien być symbol kierownicy).

A taki pomysł mi wpadł podjechać do kogoś kto ma transita albo do komisu gdzie taki stoi i sobie oblukać co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z ciekawosci po co Ci takie prawo jazdy B+E? I tak zespol pojazdow nie moze przekroczyc chyba 3.5t? No chyba, ze na jakis ciagnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...