Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pilna sprawa - jutro zdaje kat. E do B a nie wiem ........

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jutro zdaje prawojazdy na kategorie E do B. Egzamin bedzie na Ford Transit 2002r. tyle wiem.

A Ja jezdziłem Sprinterem na jazdach (nie mieli Transita :wallbash:)

i nie wiem co gdzie sie tam pod maską znajduje??? moze ktos mógłby Mi pomoc. Bardzo prosze!

Moze ktos ma zdjecia jak to tam wygląda pod pokywą silnika i mógłby tam pozaznaczac co gdzie jest i wstawic zdjecie?

Musze pokazac:

1. Gdzie wlewamy olej

2. Miarka do mierzenia oleju

3. Zbiornik na płyn do spryskiwaczy

4. Zbiornik na płyn hamulcowy

5. Zbiornik wyrównawczy na płyn chłodzący

6. Zbiornik na płyn do układu wspomaganie kierownicy.

Bardzo prosze o pomoc.[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2008, 16:12 _________________________________________________Tutaj znalazłem chyba takiego transita http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4950179

Jest tu zdjecie pod pokrywa silnika, moze pozaznaczałby ktos co gdzie jest i wrzucił zdjecia.

Będe bardzo wdzięczny.

Opublikowano

chyba zartujesz wszystko to podstawa i nawet laik znajdzie :gwizdanie:

Opublikowano

symbole na korkach są takie same lub podobne więc nie powinieneś mieć problemu ze zdaniem tej części ;)

Opublikowano

f0a808963ba2801e.jpg

Zaznaczyłem kilka rzeczy, nie wiem jak jest z tym płynem chłodniczym (dokładnie nie widzę, ale to chyba jest zbiorniczek płynu chłodniczego, od spryskiwaczy poszukaj gdzieś pod maską.

No i na tym zdjęciu nie widać płynu wspomagania, powinien być jakiś zbiorniczek pod maską (na korku będzie pisało "... stering...' pamiętam są takie napisy i powinien być symbol kierownicy).

A taki pomysł mi wpadł podjechać do kogoś kto ma transita albo do komisu gdzie taki stoi i sobie oblukać co i jak.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, chciałem gdzies podjechac ale nikt nie ma transita, a w komisach akurat takiego tu nie ma:(

Opublikowano

A z ciekawosci po co Ci takie prawo jazdy B+E? I tak zespol pojazdow nie moze przekroczyc chyba 3.5t? No chyba, ze na jakis ciagnik?

Opublikowano
A z ciekawosci po co Ci takie prawo jazdy B+E? I tak zespol pojazdow nie moze przekroczyc chyba 3.5t? No chyba, ze na jakis ciagnik?

prawo jazdy B+E pozwala prowadzać samochód do 3.5t + przyczepa do 3.5t

Opublikowano

śmieszny temat :)

Opublikowano

A w ten sposob, czyli lacznie max 7t masa zestawu.

Koniec offtopa;]

Opublikowano

Pochwal się jak poszło na egzaminie!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.