Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwne jojca z kompem i piratem win7 ... Wie ktos cos na ten temat?


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka...

Dziś po odpaleniu laptopa zaczely mi sie dziac dziwne jaja... mianowi po wlaczeniu na ekranie pokazaly sie tylko pionowe rozno kolorowe paski tak jak by padla tasma lub grafika lub matryca.

Zaczelem rozkrecac kompa i robic ogledziny ruszalem tasma odlaczalem ja itp i nic...

Pojechalem kupilem kabel zeby podpiac laptopa po TV i nic czarny ekran w TV, podlamalem sie i po ok 10 min zastanawiania sie o co chodzi komp zaczal mielic dyskiem i nagle od poczatku sie odpalil juz normalnie obraz w kompie byl ale na dole ekranu pisze ze ta kopia systemu jest nie org itp.

W panelu sterowania nie mam nawet odliczania ile dni mi zostalo tylko ze musze aktywowac system juz dzis.

Wszystkie akualizacje mialem poblokowane. Nie ukrywam ze mam pirata win7.

Do tego teraz rozdzielczosc ekranu jest masakryczna choc w ustawieniach mam max rozdzielczosc ustawiona...

Wie ktos o co tu chodzi, mial ktos cos takiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pirat to pirat musisz znalsc lepszy aktywator nic masz i nie scigaj zadnych aktualizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki Panowie chyba padla mi grafika w lapku..;/

Wczoraj jak udalo mi sie go odpalic to pochodzil z 10 min po czym nagle ekran sie zawiesil i fioletowe pixele jakby sie zrobiły i wisialo wszystko....

Dziś juz nic nie trybi, pionowe paski na ekranie... na allegro lukalem i niby nowa grafa taka jak mam to koszt 450 zl... w serwisue we wro mi powiedzieli ze koszt do 500zl z wymiana na taka sama grafe....

yhhh.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ci powiem żebyś wyciągnął grafikę z laptopa i do piekarnika na trzy zdrowaśki. Poczytaj o tym w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.. nie slyszalem o tym ale zaraz poszukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomaga, ale nie da rady przewidzieć na jaki czas. Raz po piekarniku karta będzie działać tydzień, a raz pół roku. Raczej bym się nie nastawiał na Twoim miejscu na to, że to pomoże. Przerabiałem to z moim GF9800GT, pochodził 2 miechy jeszcze i potem to samo. ; /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zawsze może spróbować i tak karta do wymiany. Bardzo częsty przypadek właśnie z GF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...