Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dokładany sterownik centralnego zamka - który wybrać?


Beware

Który z dokładanych (nieoryginalnych) sterowników polecasz?  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który z dokładanych (nieoryginalnych) sterowników polecasz?

    • Sterownik ze zwykłym pilotem
      0
    • Sterownik ze scyzorykiem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Zakładam ten temat, bo - z tego co widzę - chyba jeszcze nie było nic podobnego.

Sam zastanawiam się nad dorzuceniem sterownika do centralnego zamka u siebie w B5. Jako, że mam tylko centralny zamek otwierany z kluczyka, to trochę mnie to męczy i wpadłem na pomysł dorzucenia sobie sterownika wraz z pilotami. I teraz pytanie: który z takich sterowników wybrać, jeśli idzie o same piloty: sterownik ze zwykłymi pilotami (np. taki: http://allegro.pl/sterownik-audi-80-100-a2-a3-a4-a6-a8-tt-i2175375110.html), czy może sterownik z pilotami typu scyzoryk (http://allegro.pl/sterownik-audi-80-100-a2-a3-a4-a6-a8-tt-i2185672784.html)? Słyszałem kilka opinii na ten temat (np, że scyzoryki mają tendencję do rozlatywania się po kilku dniach itp), ale myślę, że warto by było zebrać to wszystko do kupy, więc proszę o uzasadnienie wyboru.

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi link nie działa,ja bym zakładał z dokładanym pilotem-dlatego że wcześniej miałem alarm i scyzoryk dokładany w poprzedniej a4 to po 1,5roku groty się wyłamały,co prawda to było z pięć lat do tyłu,może teraz robią mocniejsze-niech się wypowiedzą obecni użytkownicy.Druga sprawa sam sterownik zamka centralnego masz na myśli?czy nie lepiej cały alarm,który przecież też ma obsługę cen. zamka i wiele innych tzw. gadżetów i cenowo różnica niewielka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie dokładałem sterownik centralki, ale na piloty. nie brałem scyzoryka bo z tego co wyczytałem w wielu wątkach na różnych forach to są ogólnie słabej jakości, a nie zawsze udaje się "normalnie" odłożyć klucze na miejsce:) założyłem sobie sterownik taki jak ten z allegro http://allegro.pl/audi-a3-a4-a6-sterow-centr-zamka-z-domyk-szyb-i2118126515.html pilot to już kwestia gustu... Montaż trwał zaledwie godzinę, producent wysyła na maila instrukcję do danego modelu. wszystko działa jak należy: zamykanie, otwieranie, domykanie szyb i opcja wyszukiwania pojazdu(mruganie kierunkowskazów do 30s z możliwością wcześniejszego wyłączenia) osobiście polecam jak najbardziej. a co do opisów montażu na forum, to u mnie kolory kabli były zupełnie inne;) podstawa to kontrolka napięcia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...