Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5] Moja srebrna strzała - skromny projekt -> tabar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no tak nie mam kiedy się zebrać i zrobić jakieś sensowne zdjęcia...

Ale mam nadzieję, że już niedługo:D

---------- Post dopisany 14-06-2012 at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2012 at 18:59 ----------

Ale mnie długo nie było...:D

pochłonęły mnie naprawy bieżące i studia:D

Trzeba wywiązać się z obietnicy i cudować dalej:)

Miałem kiedyś problem z gaśnięciem silnika po odpaleniu- problem został częściowo rozwiązany - wymiana czujnika temperatury- znacząca poprawa- nie gaśnie:D czasami tylko trochę się zdławi. Ale świece, filtr powietrza i formuła do czyszczenia wtryskiwaczy są następne na liście:D

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ----------

Oczywiście podsufitka wymieniona- nie było to wcale takie proste, ale się udało:) nie obyło się bez połamania jednego plastiku (od pasów)- nie chciał skubaniec puścić... ale za to już po tej akcji wiedziałem jak zabrać się do drugiego:D

a może jakaś cenna porada jak zdjąć plastik w słupku szyby przedniej? nie zabieram sie do niego bo niechce polamac :\

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Nie ściągałem tego plastiku- w ogóle mi nie przeszkadzał, a tylne tylko poluzowałem i odgiąłem:D

Jeden lekko mi się nadłamał, ale nie widać. Wsadzałem podsufitkę od tyłu do przodu i dosunąłem ją także od tyłu:)

---------- Post dopisany 04-10-2012 at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2012 at 21:10 ----------

Dodaje daaawno obiecane zdjęcia :D :

p9080409.jpg

p9080416.jpg

p9080419.jpg

p9080420.jpg

p9080421.jpg

p9080422.jpg

p9080423.jpg

p9080424.jpg

p9080425.jpg

p9080426.jpg

p9080427.jpg

p9080431.jpg

p9080432.jpg

p9080433.jpg

p9080439.jpg

p9080441.jpg

Uff.. Nadrobiłem zaległości :) Czas nie pozwalał na bieżąco relacjonować wszystkich zmian...

Jednak mam też inną wiadomość- auto jest wystawione na sprzedaż :)

Wpadł mi do głowy świetny pomysł- "kupie sobie a6!" xD

Ale jeśli nie uda się sprzedać a4, to już zostanie w rodzinie do końca swoich dni, bo teraz zostało do zrobienia kilka drobiazgów:P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.