Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z elektronika b7


Vandit

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio nabyłem b7 po kolizji, po doprowadzeniu wszystkiego z zewnątrz do porządku przyszedł czas na wymianę poduch.

Wszystko ładnie pięknie przełożone i itp, czas na probe, po podłączeniu aku świeci klimatronik który na nic nie reaguje, świeci się oświetlenie pod nogami w boczkach. Po przekręceniu kluczyka cisza nie działają liczniki nie podświetlają się kratki nawiewu ani przyciski w boczkach, klimatronik można ustawić tylko tak aby nadmuch był na przednia szybę na full i nic więcej, szyby i lusterka działają choć nie są podświetlane przyciski, navi działa choć potrzebuje kodu, wcześniej po odłączeniu aku i ponownym podłączeniu działała bez wpisywania kodu,, podświetla się multifunkcja oraz działają światła i parktronic. Poradzi ktoś w tej nietypowej sprawie? czy jest to winna w słabym aku, czy może któraś kostka nie jest podpięta? poradźcie coś bo nie wiem co jest halo:cry:odłączenia auta od aku na cala noc tez nie przyniosło rezultatów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompa jeszcze nie podłączałem, bezpieczniki spr i niby wszystko jest ok:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompa jeszcze nie podłączałem, bezpieczniki spr i niby wszystko jest ok:whistling:

Podłącz kompa i sprawdz błędy bo tak nic nie zdziałamy .

Podjedz gdzieś na SPOTA i niech ktos z VAG-uje ci auto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompa jeszcze nie podłączałem, bezpieczniki spr i niby wszystko jest ok:whistling:

Podłącz kompa i sprawdz błędy bo tak nic nie zdziałamy .

Podjedz gdzieś na SPOTA i niech ktos z VAG-uje ci auto :wink:

nie widzi mi się jazda samochodem który ma tak popieprzone z elektronika:whistling:

podłączymy kompa i zobaczymy co wyskoczy, pytałem się elektronika to on rzucił odp ze któraś kostka nie jest wpięta... dziwne ze nie działa podświetlenie szyb i lusterek gdy to nie było ruszane:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompa jeszcze nie podłączałem, bezpieczniki spr i niby wszystko jest ok:whistling:

Podłącz kompa i sprawdz błędy bo tak nic nie zdziałamy .

Podjedz gdzieś na SPOTA i niech ktos z VAG-uje ci auto :wink:

nie widzi mi się jazda samochodem który ma tak popieprzone z elektronika:whistling:

podłączymy kompa i zobaczymy co wyskoczy, pytałem się elektronika to on rzucił odp ze któraś kostka nie jest wpięta... dziwne ze nie działa podświetlenie szyb i lusterek gdy to nie było ruszane:whistling:

myśląc po chłopsku tak to wygląda ale w tych samochodach jedno jest uzależnione od drugiego i trudno jest postawić prawidłową diagnozę bez podpięcia kompa piszesz że świecą lampki pod nogami za te lampki odpowiada moduł MK po otrzymaniu sygnału z zamka drzwi i świecą ci też lampki w boczkach a za nie odpowiadają sterowniki w drzwiach moim zdaniem jest jakieś zwarcie ale to tylko gdybanie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem rozwiązany, prawa kostka w liczniku nie była wpięta do końca i zabezpieczona, po wciśnięciu wszystko działa jak należy, nawet navi nie potrzebuje kodu:decayed: dzięki wszystkim za odp:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...