Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Agregat prądotwórczy na budowę


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potrzebuje kupić agregat prądotwórczy na moją budowę tak aby uciągnął dużą betoniarkę na siłę no i kilka róznych sprzętów takich jak szlifierka czy wiertarka (nie koniecznie używanych w jednym czasie)

Tak więc jakiej mocy powinien być ten agregat??

Może są na forum osoby które też budują dom i mają jakies doświadczenie lub sa osoby które mają większe pojęcie o prądzie niż ja.

Myślicie, że cos takiego wystarczy na powyższe potrzeby http://allegro.pl/agregat-pradotworczy-generator-6-5kw-gwarancja-24-i2214284584.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie ci to wystarczy.betoniarke pociagnie a przy okazji jeszcze jakas wiertarke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś do czynienia kiedyś z takim agregatem?? myslisz, że ta firma jest ok?? A może są jakieś lepsze firmy godne polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałem .ale 6 kw spokojnie wystarczy.my w firmie mamy co prawda taki sprzet http://allegro.pl/agregat-pradotworczy-pramac-es8000-avr-3-fazowy-i2189018430.html ale co on nieraz musiał ciagnac to szok.betoniarke,spawarke.przerózne elektronarzedzia.naprawde sprzet nie do zarabania.mamy juz drugi taki bo pierwszy nam zarabali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba sie zdecyduje na tego co ja podałem bo ten co ty pokazałes cene ma kosmiczną :decayed:

Ja szukam agregatu do max 2000zł i takiego, żeby wytrzymał początki budowy aż nie zostanie podciągnięty prąd,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie .cene ma ale moge go polecic.a ten co ty znalazłłes powinien wystarczyc.kazdy sprzet bedzie dobrze działał jak sie bedzie dbało o niego.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...