Jump to content
IGNORED

[ALL B6] Symphony 2 - przy włączeniu pojawia się "error2"

Recommended Posts

problem jest taki,ze po wejsciu do samochodu,po przekreceniu kluczyka,na radiu symphony 2 pojawia sie prawie za kazdym razym error2,ale po wcisnieciu jakiekgokolwiek przycisku radio zaczyna mormalnie grac,tzn to sie tak dzieje przy wlozonej cd,cd nowa,dobrze nagrana,a wyskakuje np.cd4 error2,

da sie cos z tym zrobic?

i kolejne pytanie ,mam system bose,a radio jak juz pisalem symphony2 i chcialbym zmienic radio na dvd 2 din,np pioneera, czy bede mial nadal tak ladne brzmienie czy cos gorzej grac bedzie?

dzieki za pomoc,pozdrawiam

jak masz radio 2 dinowe to pakuj RNS-E a nie tam jakieś "nie firmowe" radio :wink4:

chcialbym,ale u mnie w szkocji koszt samego rns-e to jakies 500 funtow plus montaz,kable,i chyba mapy,a w polsce bede samochodem w sierpniu,ale mam tylko 2 tyg urlopu,i troche szkoda czasu by audica stala w warsztacie,gdzie mi zamontuja to wszystko,napewno w polsce jaet taniej i szkoda nie wykorzystac okazji by zmienic na rns-e ,ale urlop w radomiu,a tam nikt chyba z klubowiczow nie instaluje takich rzeczy[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 00:30 _________________________________________________a czy radio firmy pioneer jest dla ciebie nie firmowym?[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 00:32 _________________________________________________alvaro,ale bede tez na 2 dni na mazurach,a ty zdaje sie cos mozesz pomoc , w zalozeniu rns-e,jak dlugo trwa przelozenie radia,i ustawienie wszystkiego?

maq21

jak dlugo trwa przelozenie radia,i ustawienie wszystkiego?

10 minut z kodowaniem :decayed: a tak na serio to z godzinkę na spokojnie z montażem anteny GPS :kox:

no to czas rewelacyjny,wystarczy kupic wszystko wczesniej,a tak na powaznie co bardziej poleczasz rns-e plus dvd (z divx-tylko takie mnie interesuje) czy odrazu dvd pioneer? i jakie koszty sa rns-e plus dvd plus antena plus mapa np calej europy?

[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 00:54 _________________________________________________plus montaz,czyli wszystko od a do z? (przyblizone)