Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Weitec -30 jakie amortyzatory


.Pablo.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, obniżyłem sobie autko -30 na sprężynach weiteca autko idealnie siadło. Oryginalne amorki 1BE mają po 98% więc idealne jest tylko mały problem przy większym progu zwalniającym autko zahacza podłogą przednie amorki za mocno się uginają i teraz pytanie zmienić amorki na jakieś o mniejszym skoku jak tak to na jakie i o ile obniży się komfort jazdy? Czy wrócić do sprężyn 1BE nie mieć gleby ale mieć komfort i nie bać się progów zwalniających. Czekam na opinie osób które mają amorki o obniżonym skoku. Interesuje mnie jeszcze czy po założeniu amorków o obniżonym skoku autko siadło mocniej? Pozdrawiam Pablo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile miałeś zawieszenie 1BE to nie powinno być takiej sytuacji, 1BE jest -20mm teraz masz -30mm. Napewno te sprężyny są przeznaczone do tego auta z twoim silnikiem ? Z amortyzatorami nic nie musisz kombinowac raczej to wina sprężyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amortyzatory po 98%? Nowe nawet tyle nie mają. Auto jest miękkie jak je uginasz? Jeśli tak amortyzatory do wymiany. Jeśli spręzyny są faktycznie -30 dokładnie do twojego samochodu a przycierasz na progu zwalniającym to wg mnie amory są w kondycji tragicznej. Przeciez -30 to nie jest jakaś duża gleba zeby na progach przycierać odrazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przeglądzie amory przód 98% obie strony tył prawy 96% lewy 94% tyle wyszło sprężyny idealnie dobrane do mojego auta sprawdzałem nawet po numerze katalogowym. W aucie miałem 3 osoby ze mną i na większym progu przytarłem jechałem bardzo wolno. Może faktycznie amorki jutro sprawdzę i się okażę. Autko prowadzi się bardzo dobrze a na amorkach zużytych było być czuć nie pewne zachowanie się auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...