Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Demontaż wentylatora klimatyzacji


kadela69

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z demontazem wentylatora klimy.ponoć wystarczy jedną śróbke odkręcić?odkręciłem tą na górze i potem ponoć trzeba przekręcić cały wiatrak i wyciągnąć,tylko ze nie chce mi sie obkręcać a nie chce czegoś urwać napewno wystarczy odkręcić tylko tą jedną śrubke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dole jest jeszcze taki cycek,musisz go odchylić i przekręcić wiatrak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękóweczka za podpowiedz z tym cyckiem bo nie wiedziałem.dzisiaj zdemontowałem wiatrak i troszke za silnie na ten cycek nacisłem i sie złamał:P:P ale jakoś sie go napewno przyklei:decayed: w domu podpielem pod prostownik i na chwilke drgnął i słysze buczenie także może uda sie go uratować:kwasny: i teraz mam pytanko jak sie dostać do szczotek bo mam problem ze sciągnięciem wiatraka z silniczka próbowałem młotkiem przez nakrętke ale nie dało rady może jest na to jakiś patęcik o którym nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękóweczka za podpowiedz z tym cyckiem bo nie wiedziałem.dzisiaj zdemontowałem wiatrak i troszke za silnie na ten cycek nacisłem i sie złamał:P:P ale jakoś sie go napewno przyklei:decayed: w domu podpielem pod prostownik i na chwilke drgnął i słysze buczenie także może uda sie go uratować:kwasny: i teraz mam pytanko jak sie dostać do szczotek bo mam problem ze sciągnięciem wiatraka z silniczka próbowałem młotkiem przez nakrętke ale nie dało rady może jest na to jakiś patęcik o którym nie wiem

Mi też się ułamał ten cycek ale bez niego się trzyma.Co do ściągnięcia wiatraka to odrdzewiacz ale ciężko będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało mi sie go otworzyć i jest zajechany na maxa takze musze kupić nowy,i tu mam kolejne pytanko czy lepiej kupić nowy na allegro za 100 czy za 50 używke ale orginalną z valeo.bo słyszałem ze te nowe lubią sie psuć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem używke za 30 zł i narazie spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalożylem dzisiaj nowy wentylator i nie kręci sie :( w domu sprawdzałem prostownikiem i chodził takze jest ok.miernikiem sprawdzałem wtyczke tą koło zbiorniczka wspomagania i napięcie wogóle nie dochodzi.bezpieczniki sprawdziłem te koło kierownicy i wszystkie są ok tylko przekaźnika nie miałem jak sprawdzić ale podejzewam ze będzie ok.stary wentylator był zajechany na maxa i te druciki ze szczotek na 2mm wyjechały rowki w komutatorze take obciążenie mógł robić i coś sie mogło przepalić od czego by tu zacząć szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...