Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Obniżenie ze standardowego zawieszenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam zeby obnizyc zawias ze standardu wystarczy ,tylko wymienic sprezyny czy amor rowniesz...

Opublikowano

jak do -20 lub -30mm chcesz obniżyć to wystarczy same sprężyny,pod warunkiem że jeszcze zdrowe amory...:wink:

Opublikowano
witam zeby obnizyc zawias ze standardu wystarczy ,tylko wymienic sprezyny czy amor rowniesz...

Tu masz pomocny temacik :wink:

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?136448-ALL-B6-B7-Obni%BFenie-zawieszenia-spr%EA%BFynami-gt-jak-dobiera%E6-%28zakres-mas-osi%29

Opublikowano
  • Autor

a jakiej firmy ewentualnie te sprezyny kupic zeby byly dobre co do amorow to mam nowe bilstein b4

---------- Post added at 12:44 ---------- Previous post was at 12:39 ----------

http://moto.allegro.pl/sprezyny-eibach-pro-kit-audi-a4-b6-avant-30-15mm-i2223057529.html w cos takiego mozna sie pakowac

Opublikowano
a jakiej firmy ewentualnie te sprezyny kupic zeby byly dobre co do amorow to mam nowe bilstein b4

---------- Post added at 12:44 ---------- Previous post was at 12:39 ----------

http://moto.allegro.pl/sprezyny-eibach-pro-kit-audi-a4-b6-avant-30-15mm-i2223057529.html w cos takiego mozna sie pakowac

Jeśli chodzi o springi to polecam WEITEC -30/30, są to sprężyny lekko utwardzające, przez co nie będzie tak bujało mocno budą, mam je u siebie i jestem bardzo zadowolony:wink:

Opublikowano
a jakiej firmy ewentualnie te sprezyny kupic zeby byly dobre co do amorow to mam nowe bilstein b4

---------- Post added at 12:44 ---------- Previous post was at 12:39 ----------

http://moto.allegro.pl/sprezyny-eibach-pro-kit-audi-a4-b6-avant-30-15mm-i2223057529.html w cos takiego mozna sie pakowac

wczoraj przyszły do mnie te z twojego linku Eibachy,na dniach zamontuję zamiast seryjnych sprężyn to się podzielę informacją jak się spisują:hi:

Opublikowano
  • Autor
a jakiej firmy ewentualnie te sprezyny kupic zeby byly dobre co do amorow to mam nowe bilstein b4

---------- Post added at 12:44 ---------- Previous post was at 12:39 ----------

http://moto.allegro.pl/sprezyny-eibach-pro-kit-audi-a4-b6-avant-30-15mm-i2223057529.html w cos takiego mozna sie pakowac

Jeśli chodzi o springi to polecam WEITEC -30/30, są to sprężyny lekko utwardzające, przez co nie będzie tak bujało mocno budą, mam je u siebie i jestem bardzo zadowolony:wink:

amory masz standard co do bujania to nie narzekam audi nawet w standardzie jest w miare twarde,chodiz mi glownie ze by obnizyc te auto w miare rozsadku i praktycznosci

Opublikowano
a jakiej firmy ewentualnie te sprezyny kupic zeby byly dobre co do amorow to mam nowe bilstein b4

---------- Post added at 12:44 ---------- Previous post was at 12:39 ----------

http://moto.allegro.pl/sprezyny-eibach-pro-kit-audi-a4-b6-avant-30-15mm-i2223057529.html w cos takiego mozna sie pakowac

Jeśli chodzi o springi to polecam WEITEC -30/30, są to sprężyny lekko utwardzające, przez co nie będzie tak bujało mocno budą, mam je u siebie i jestem bardzo zadowolony:wink:

amory masz standard co do bujania to nie narzekam audi nawet w standardzie jest w miare twarde,chodiz mi glownie ze by obnizyc te auto w miare rozsadku i praktycznosci

dlatego jesli chodzi o ilość cm w dół, to 30/30 wg mnie to max co jest bezpieczne na nasze polskie drogi:wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ok, to jeśli obniżę na samych sprężynach 30mm na zawieszeniu 1BA i postawie furke na 18'' to dalej będzie koza ?

Opublikowano

daj znać jak kupisz bo ja też przymierzam się do obniżenia zawiaska...

taka sam sytuacja u mnie: 1BA na 18' 235/40 i KOZA meeeee :polew:

Opublikowano
Ok, to jeśli obniżę na samych sprężynach 30mm na zawieszeniu 1BA i postawie furke na 18'' to dalej będzie koza ?

to bedzie tak jak u mnie, chcesz to zobacz fotki mojego auta :wink:

Opublikowano

Ja też zamówiłem sprężyny Eibacha pro-kit + amory (zestaw), na dniach będę zakładał to też sie pochwalę.

Opublikowano
Ok, to jeśli obniżę na samych sprężynach 30mm na zawieszeniu 1BA i postawie furke na 18'' to dalej będzie koza ?

to bedzie tak jak u mnie, chcesz to zobacz fotki mojego auta :wink:

No i pięknie. Teraz na pewno biorę 18stki. A jak z zimą ? Zimówki też masz 18 czy zmieniasz spręzyny na ori, żeby nie być pługiem ? :D

Opublikowano

JA mam -30 i na zime nic nei zmieniam.

Opublikowano
Ok, to jeśli obniżę na samych sprężynach 30mm na zawieszeniu 1BA i postawie furke na 18'' to dalej będzie koza ?

to bedzie tak jak u mnie, chcesz to zobacz fotki mojego auta :wink:

No i pięknie. Teraz na pewno biorę 18stki. A jak z zimą ? Zimówki też masz 18 czy zmieniasz spręzyny na ori, żeby nie być pługiem ? :D

zimą jeżdżę na 15" :P i trzeba bardziej uważać, bo samochod jest zdecydowanie niżej:kwasny:

Opublikowano

Sprężyny wymienione na Eibacha Pro-kit w warsztacie bo sam nie dałem rady,mechanik mówił że śruby zapieczone(nie ruszane od nowości) i jak coś, będzie problem z ustawieniem geometrii itp.Druga sprawa to zaświeciła się na fisie ikonka z regulacją xenonu i że niby trzeba kalibrować poziomowanie xenonu bo się auto obniżyło czy to prawda też tak macie?

Tak było na standarcie.

img2282c.jpg

Po obniżeniu.

img2299le.jpg

Po sprawdzeniu narazie jest równo ponad -20mm

Opublikowano

O niebo lepiej. Też mam u siebie eibacha -30

Opublikowano

Fajnie teraz wygląda:thumbup:

Opublikowano

Wygląd poprawiony,ale i po kilku dniach jazdy jestem zadowolony z wyboru tych sprężyn równo siadło,poprawiło się prowadzenie i mniej buja, ogólnie:thumbup1:

Opublikowano
Wygląd poprawiony,ale i po kilku dniach jazdy jestem zadowolony z wyboru tych sprężyn równo siadło,poprawiło się prowadzenie i mniej buja, ogólnie:thumbup1:

Jak bardzo zmienił się komfort, dużo twardziej jest teraz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.