Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujnik zderzenia czołowego


gelo_leczna

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie. Kupiłem lekko uszkodzone Audi A4 B7 Avant [uszkodzenie jak na zdjęciu]. Poduchy nie były wystrzelone.

http://tnij.net/JF5C

Od początku świeciła się kontrolka AIR BAG, ale znajomu mechanik , który był ze mną w Belgii i oglądał auto mówił , że świecąca kontrolka może być wynikiem odłączenia złącza z poduszkami przy podpiętym aku. i powstał jakiś błąd. Na pewno nie było to efektem wystrzelonej poduchy czy też pasów. Miał też rację , ale .... . Po sprowadzeniu auta do PL i podpięcia pod kompa , okazało się , że błąd dotyczy czujnika zderzenia czolowego kierowcy. Bo głębszych oględzinach okazało się , że czujnik został wycięty mimo , że strona kierowcy nie była uderzona. Poprostu komuś był potrzebny i przy oględzinach auta [pod pretekstem niby kupna] jak było jeszcze w BE jakaś pała wycieła cały czujnik wraz z wtyczką i zostal sam kabel.

Panwie mam pytanie. Czy czujnik z lewej jak i prawej strony mają ten sam numer częsci ? Ten z prawej strony ma numer 8E0 958[lub 959 ciężko mi odczytac bez wyjmowania go] 651 A. Czy te czujniki są wielokrotnego uzytku ? Czy jeŻeli kupię czujnik z rozbitka , będzie działał ponownie jeżeli założę go do siebie ? Czujnik potrzebuję razem z tą zółtą wtyczką. Ma ktoś może taki czujnik do odsprzednia , lub ktoś wie ile taki czujnik może kosztować w serwisie ? Kable jakie idą do strony lewej mają kolor czerwony i brązowy.

Znalazłem takie cudo na allegro o numerze 8E0 959 651 A ale wcześniej was pytam czy będzie się nadawał.

Dzięki za pomoc.

POZDRO DZIKI WSCHÓD !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E0 959 651 A z przodu są dwa o tych samych numerach czujniki zderzeniowe , kup taki i ząłoż . Wtykę to tylko w ASO kupisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...