Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Torsen jak dbać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chodzi mi jak olej się używa do tego napędu , jak często wymnienia i wogóle co jest ważne ?

Kupiłem samochód bez książki i niewem czy było cos robine a widać delikatny wyciek a tyłu :sad:

Opublikowano
Witam

Chodzi mi jak olej się używa do tego napędu , jak często wymnienia i wogóle co jest ważne ?

Kupiłem samochód bez książki i niewem czy było cos robine a widać delikatny wyciek a tyłu :sad:

:arrow: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=46702&highlight=przykaza%F1 :wink:

Opublikowano
Witam

Chodzi mi jak olej się używa do tego napędu , jak często wymnienia i wogóle co jest ważne ?

Kupiłem samochód bez książki i niewem czy było cos robine a widać delikatny wyciek a tyłu :sad:

:arrow: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=46702&highlight=przykaza%F1 :wink:

dalej nie wiem czy wymieniać olej czy nie :?:

Opublikowano

nic nie zaszkodzi wymienic. na dolnej pokrywie korpusu dyfra jest magnes, do ktorego przylepiaja sie malutkie opilki ze zuzytych zebatek i innych czesci - zapobiega to dostawaniu sie ich miedzy pracujace elementy. warto wymienic olej, wyplukujac jednoczesnie te drobinki. koszt pewnie kilkunastu-kilkudziesieciu zlotych a moze zapobiec pozniejszym problemom

Opublikowano
Witam

Chodzi mi jak olej się używa do tego napędu , jak często wymnienia i wogóle co jest ważne ?

Kupiłem samochód bez książki i niewem czy było cos robine a widać delikatny wyciek a tyłu :sad:

Wymień nie zwlekając ani chwili. Dotyczy to wymiany oleju w skrzyni oraz tylnim moście. Koszt takiej imprezy u mnie nie przekroczył 210 zł (olej) i 20 zł (wymiana).

Do odkręcenia korka w skrzyni potrzebny jest specjalny klucz dostępny tylko w ASO. W dyfrze jest zwykła śruba sześciokątna (chyba imbus 10 lub 12).

Opublikowano
Do odkręcenia korka w skrzyni potrzebny jest specjalny klucz dostępny tylko w ASO.

Pierwsze slysze. Ja zakupilem w sklepie za okolo 12 zl lub drozej, nie pamietam.

imbus to chyba 17, a Torx wpustowy chyba 16 ale na 100% nie jestem pewien.

Opublikowano

w takim razie czeka mnie wymiana oleju :neutral:

Opublikowano
Do odkręcenia korka w skrzyni potrzebny jest specjalny klucz dostępny tylko w ASO.

Pierwsze slysze. Ja zakupilem w sklepie za okolo 12 zl lub drozej, nie pamietam.

imbus to chyba 17, a Torx wpustowy chyba 16 ale na 100% nie jestem pewien.

Nie masz korka z kulką pośrodku ? W takim razie masz nieoryginalny, ale przyjemniejszy w obsłudze :mrgreen:

Opublikowano

baskecior, nie z kulka tylko z wypustka i klucz musi miec na to dziure. To taki klucz kupujesz w pierwszym lepszym sklepie. :razz:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.