Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zapalanie swiatla we wnętrzu samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Ponieważ nie znalazłem podobnego posta chciałbym zasięgnąć porady na temat centralnego zamka z pilota.

Otóż mam otwieranie z pilota wszystko działa jak trzeba tylko chciałbym gdy otworze auto żeby od razu zapaliło się światło we wnętrzu

dodam ze centralkę sam podłączałem sterowanie jest minusem

z góry dziękuje

Opublikowano

podłącz impuls otwierania do krańcówki drzwi

Opublikowano

a może pierwsze powiec co to za auto

Opublikowano
  • Autor

audi a4 w kombi rok 96

Opublikowano

to i ja sie przylacze bo tez szukalem cos o tym. Gdzie kolego dokladnie podlaczyc ten impuls? Gdzie jest krancowka drzwi?

Opublikowano

ja mam a4 95 rok i tez po otwarciu kluczykiem czy tez dokładanym pilotem nie zapala się światło. Po wyjęciu klucza ze stacyjki i po otwarciu drzwi światło jest i działa prawidłowo. Najprawdopodobniej były "wersje" ubogie o tą funkcję. Moja pompka centralnego miała dwie wtyczki i być może od tego to zależało bo w tym samym roczniku były wersje z trzema wtyczkami do el. szyb i alramu. Pozdro

Opublikowano

z trzema wtyczkami chyba byly od alarmu bo ja mam 95r i mam domykane szyby z kluczyka i podlaczone z pilota ale nie wiem jak podlaczyc centralke zeby sie zaswiecalo swiatlo po otworzeniu z pilota

Opublikowano

tu masz rozpiskę kabli dla wersji z dwoma wtykami w pompie, moje tłumaczenie

[TABLE=width: 1609]

Modelljahre 1995 - 1996

[/TD]

6 Pol Stecker

6-pinowe

B1 - ro/bl - 1,5 mm² - Dauerplus (Kl. 30)

B1 - czerwony / niebieski - 1,5 mm ²

terminal 30, stały+

B2

B2

B3 - br 1,5 mm² - Masse (Kl. 31)

B3 - brązowy - 1,5 mm ²

terminal 31, masa

B4

B4

B5

B5

B6

B6

12 Pol Stecker

12-pinowe złącze

A1 - sw/bl - 0.35 mm² - Zündung (Kl. 15)

A1 - czarny / niebieski - 0,35 mm ²

terminal 15 / plus po zapłonie

A2 - ro - 0,35 mm² - S-Kontakt (Kl. 86s)

A2 - czerwony - 0,35 mm ²

plus gdy kluczyk w stacyjce (terminal 86s)

A3 - gr/ws - 0,35 mm² - Heckklappenschließzylinder auf (-)

A3 - szary / biały - 0,35 mm ²

sygnał "otwarcia" klapy bagażnika kluczykiem(-)

A4 - bl/ro - 0,35 mm² - Heckklappenschließzylinder zu (-)

A4 - niebieski / czerwony - 0,35 mm ²

sygnał "zamknięcia" klapy bagażnika kluczykiem(-)

A5 - gn/bl - 0,35 mm² - Fahrertürschloss (+,-)

A5 - zielony / niebieski - 0,35 mm ²

sygnał "zamykania/otwierania" samochodu kluczykiem dla drzwi kierowcy(+,-)

A6 - br/ws - 0,35 mm² - Innenleuchten (-)

A6 - brązowy / biały - 0,35 mm ²

oświetlenie wewnętrzne wyjście (-)

A7 - ro - 0,35 mm² - Pin A9

A7 - czerwony - 0,35 mm ² - Pin A9

PIN 7 połączony z PIN 9

A8

[TD]A9 - ro - 0,35 mm² - Pin A7

A9 - czerwony - 0,35 mm ² - Pin A7

PIN 9 połączony z PIN 7

A10 - br/ws - 0,35 mm² - Türkontaktschalter (-)

A10 - brazowy / biały - 0,35 mm ²

sygnał po otwarciu którychkolwiek drzwi (-)

A11 - ge/bl - 0,35 mm² - Beifahrertürschloss (+,-)

A11 - żółty / niebieski - 0,35 mm ²

sygnał "zamykania/otwierania" samochodu kluczykiem dla drzwi pazażera(+,-)

A12 - br/ws - 0,35 mm² - Innenleuchten (-)

A12 - brązowy / biały - 0,35 mm ²

oświetlenie wewnętrzne wyjście (-)

[/TABLE]

oraz stronę z rozpiską dla reszty

http://der-b5.de/Pinbelegung_Zentralverriegelung.html#ab_Modelljahr_1999_.28ab_1.2F99.29

Ja u siebie nie maiłem tego światełka po otwarciu na sterej pompce ale wsadziałem do siebie z polifta i teraz ładnie mi się rozjaśnia po otwarciu z pilota. Czyli to wina pompki. Pozdro

Opublikowano

a kolego pomkpa z polifta pasuje skoro jest na 2 wtyczki i u mnie w pompce jest jedna rurka cisnieniowa a nie dwie a i jeszcze moglbys podac numer tej pompki co masz teraz zalozona

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.