Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Vag błąd 18201 i znowu koszty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szukałem i znalazłem audi a4 b6 s-line Mulitronic mam samochód 2 tygodnie gdy kupowałem było wszystko ok vag nie pokazywał błędu teraz sprawdzałem i jest wielki ból z tego co czytałem sterownik do remontu lub nowy ,gdzie bym mógł to zrobić na śląsku naprawić skasowałem ale znowu wyskoczył.:kwasny:

VAG-COM Version: Release 311.2-N

Control Module Part Number: 8E2 910 155 B

Component and/or Version: V30 01J 1.9l PD RdW 3220

Software Coding: 0000001

Work Shop Code: WSC 21351

1 Fault Found:

18201 - Transmission Output Speed Sensor 2 (G196): No Signal

P1793 - 000 - - - Intermittent

WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM.

Opublikowano

Wyślij sterownik do Ozorkowa, korzystałem z usług tego Pana i jak na razie jest ok, w dwa dni miałem sterownik z powrotem u siebie

A to jak na razie 14 miesięcy i skrzynia działa

Opublikowano
  • Autor

Tylko muszę dobrego mechanika szukać co się na tym zna żeby sterownik wyciągnął a później założył i zalał olejem do tych co robię drobne naprawy to się boje dać bo zepsują :facepalm:

Opublikowano

Miałem takie same obawy jak Ty, ale wcale to nie jest takie trudne, skoro ja to zrobiłem to inni też na pewno sobie poradzą, tylko później przy wlewaniu oleju potrzebny jest VAG

Opublikowano
  • Autor

Do Bart-s to by było najlepsze rozwiązanie tylko ja mam ponad 300 km bym musiał jechać 2 samochodami żeby czymś wrócić chyba ze z powrotem stopem na miejscu mi tego nie zrobi .

Opublikowano
Do Bart-s to by było najlepsze rozwiązanie tylko ja mam ponad 300 km bym musiał jechać 2 samochodami żeby czymś wrócić chyba ze z powrotem stopem na miejscu mi tego nie zrobi .

A pisałeś do niego - dzwoniłęs ? Warto popytać co i jak, mozesz takze wysłac mu sterownik jak coś z nim nie tak :wink:

Opublikowano
  • Autor

Na razie nie pisałem po świętach będę działał .

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Witam. Widzę że mam podobny problem.

U mnie od paru dni co jakiś czas się migają wszystkie biegi i czasem przestają a po odczycie komputer pisze.

Address 02: Auto Trans Labels: 01J-927-156.lbl

Part No SW: 8E0 910 155 Q HW: 01J 927 156 HT

Component: V30 01J 1.9l PD RdW 3230

2 Faults Found:

18201 - Transmission Output Speed Sensor 2 (G196): No Signal

P1793 - 000 - -

Freeze Frame:

RPM: 1984 /min

RPM: 2016 /min

RPM: 170 /min

(no units): 24.0

Torque: 118.0 Nm

Temperature: 6.0°C

T.B. Angle: 32.0°

Bin. Bits: 1010 0 0

17090 - Transmission Range Sensor (F125): Implausible Signal

P0706 - 000 - - - Intermittent

Freeze Frame:

Czy ktoś w okolicach śląska może mi z tym pomóc?. I co prawdopodobnie się popsuło?. Dodam że auto jeździ normalnie ale czasem jak się pojawi kom. to dziwnie obroty trzyma wysoko.

W piątek mam wyjazd 300-400km i nie wiem co teraz... :(

Pozdrawiam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.