Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stukanie przy delikatnych ruchach kierownicy


tmaxx88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś wsiadłem do samochodu brata i przy delikatnych ruchach kierownicy jest cichutko przesiadłem sie do mnie i tak stuka jak niewiem co?miał ktoś może taki przypadek?wydaje mi się że przy maksymalnym skręcie i delikatnych ruchach stukanie jest jeszcze głośniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

końcówka drążka kierowniczego, drążek kierowniczy lub maglownica, musisz na kanał wjechać i posłuchać (popatrzeć) bo nikt dokładnie nie jest w stanie powiedzieć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego czyli w najgorszym przypadku będzie to maglownica z tego co mi sie wydaje prawda?jak pojadę na stację diagnostyczną to powinni powiedzieć co mu dolega?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też własnie stuka, podejrzewam ze jest to maglownica, bo końcówki niedawno wymieniałem na lemfordery.

To że końcówki wymieniłeś jeszcze nic nie znaczy. Są one przykręcone do drążków kierowniczych które z czasem tez mogą mieć luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego grn daj znać jeżeli coś z tym zrobisz ponieważ ja narazie nie mam czasu zajrzeć co sie dzieje, ale tak jak rikardo mówi być może to nie maglownica, muszę podjechać na szarpaki może coś wykaża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też własnie stuka, podejrzewam ze jest to maglownica, bo końcówki niedawno wymieniałem na lemfordery.

To że końcówki wymieniłeś jeszcze nic nie znaczy. Są one przykręcone do drążków kierowniczych które z czasem tez mogą mieć luz.

dokładnie o to mi też chodziło :thumbup1: luz powstaje na tzw "jabłku" i słychać że to niby magiel :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dziś na diagnostyce i podczas ruszania kierownicą diagnosta gdy ruszał drążkiem kierowniczym z lewej strony stuki były jeszcze bardziej głośne.tak więc stwierdził że drążek kierowniczy z prawej strony jest do wymiany, drążek kupiony koszt 48pln jak będe miał czas wymienić dam znać czy wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dziś na diagnostyce i podczas ruszania kierownicą diagnosta gdy ruszał drążkiem kierowniczym z lewej strony stuki były jeszcze bardziej głośne.tak więc stwierdził że drążek kierowniczy z prawej strony jest do wymiany, drążek kupiony koszt 48pln jak będe miał czas wymienić dam znać czy wszystko ok.

Z podanej ceny wynika, że jest to jakiś zamiennik ponieważ lemforder kosztuje 100 zł. Jak planujesz jeździć samochodem i dużo jeździsz to proponuję to przemyśleć gdyż za jakiś czas będziesz musiał robić to ponownie takie zamienniki są dla tych co w niedziele wyjeżdżają do kościoła. Znajomy coś podobnego zamontował i po roku czasu nadawało się to do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...