Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wentyle układu klimatyzacji


mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów,

ostatnio byłem na sprawdzeniu klimy. Fachman stwierdził, że do wymiany mam wentylki od klimy. Pierwsza sprawa jest taka, że mam ich 3 sztuki. Jeden na chłodnicy i 2 przy podszybiu na rurkach od klimy.

Czy ten jeden przy chłodnicy można jakoś zaślepić? Np. zalać silikonem i zakleić korek?

Za wymianę zawołał mi 40 zł od sztuki, a wymienianie wentyla, który służy do niczego mija się z celem.

Możecie polecić jakiś dobry serwis klimy w Gdańsku?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów,

ostatnio byłem na sprawdzeniu klimy. Fachman stwierdził, że do wymiany mam wentylki od klimy. Pierwsza sprawa jest taka, że mam ich 3 sztuki. Jeden na chłodnicy i 2 przy podszybiu na rurkach od klimy.

Czy ten jeden przy chłodnicy można jakoś zaślepić? Np. zalać silikonem i zakleić korek?

Za wymianę zawołał mi 40 zł od sztuki, a wymienianie wentyla, który służy do niczego mija się z celem.

Możecie polecić jakiś dobry serwis klimy w Gdańsku?

Pzdr

Zaworki wyglądają tak http://www.e-sklep-laser-sinex.pl/pl/searchquery/zaworek/1/full/5?url=zaworek Wymiana ich jest banalnie prosta, na pustym układzie wykręcasz stary i w to miejsce wkręcasz nowy identycznie jak w oponie. Jak nie masz przyrządu to podjedź do zakładu wulkanizacyjnego i gość ci przypuszczalnie wykręci je za darmo albo udostępni kluczyk. Co do zaślepiania tego w chłodnicy to bym sobie darował próby zaślepiania lecz wymienił na sprawny zaworek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...