Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie o pompę oraz wymianę.


virus191

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niestety mam do wymiany pompę, czy trudno ją wymienić ? Prosił bym o jakieś instrukcje. Na mojej pompie są 2 paski jeden gruby i jeden cienki. Czy muszę kupić jakąś specjalną pompę bo na allegro widzę tylko z kołem na jeden gruby pasek.

Ja mam taką:

2277708392_1

Jak poluzować ten cieńszy pasek i od czego on jest ?

---------- Post dopisany 01-05-2012 at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2012 at 14:37 ----------

Nikt nie pomoże ?

---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ----------

Nikt nie pomoże ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup taką pompę jaką masz dobrze by było jak by miała takie samo ciśnienie cienki pasek daje napęd na pompe wody bez napinacza itp itd ...

co do wymiany jest troche roboty ale myślę że sobie dasz radę ja zdejmowałem zderzak chłodnice wentylator wisko by dostać się do pompy wspomagania zalej nowym płynem i przepłucz też układ oraz wyczyść zbiorniczek beznyną ekstrakcyjną paminetaj o dobrym umiejscowieniu sitka w nim

Pasek luzujesz odkręcająć koło 3 sróbki i to kółko dzieli się na dwie częśći

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

kup taką pompę jaką masz dobrze by było jak by miała takie samo ciśnienie cienki pasek daje napęd na pompe wody bez napinacza itp itd ...

co do wymiany jest troche roboty ale myślę że sobie dasz radę ja zdejmowałem zderzak chłodnice wentylator wisko by dostać się do pompy wspomagania zalej nowym płynem i przepłucz też układ oraz wyczyść zbiorniczek beznyną ekstrakcyjną paminetaj o dobrym umiejscowieniu sitka w nim

Pasek luzujesz odkręcająć koło 3 sróbki i to kółko dzieli się na dwie częśći

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...