Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDG] czarna strzała made by Adaho997

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich usserów forum.

poniżej przedstawiam moja czarną strzałę !!!

produkcja Rok 2004 miesiac listopad

silnik 2,5 tdi [bdg] piękny dzwięk

skrzynia multi sprzęgło 7 tarczowe

przebieg przy zakupie 237 tkm teraz juz ponad 240 tkm potwierdzony

kolor jak wida czarny

wyposażenie seria :wink:

- bi xenony + spryski

- 6 x air bag

- climatronic

- elektryczne fotele RECARO + grzane d*py

- pełen pakiet oświetlenia wnetrza

- dwa podłokietniki

- małą nawigację

- tempomat

- czujniki parkowania tył

- nagłośnienie harman (będzie bose)

- alu 17"

- i inne !!!!

PLANOWANE MODY

- navi RNS-E

- bose

- dekory szczotkowane alu

- czarny sufit + rzeszta

- lusterko fotochrom

- alu 18"

- zderzaki s-line]

- dolne listwy drzwi s-line

po zakupie w aucie wymieniłem

- kompletny rozrząd wraz z paskami napędu wszystkich podzespołów i wszystkimi rolkami

- wszystkie płyny (silnik skrzynia wspomaganie chłodzenie)

- wszyskie filtry

- nowy gaz w klimatyzacji + odgrzybienie

- kompet tarcz i klocków TRW

TAK WYGLADA NIUNIA PO ZAKUPIE

Opublikowano

Boska :facepalm: może coś więcej napisać :wink:

Opublikowano

Jak na B6 to ładnie wyposazony :wink:

Pierwsze MODY to :

- Zrób coś z tym kredensem

- Jak masz emblematy S LINE to coś rób w tym kierunku

- Recaro fajne :thumbup1: tylko szkoda , że w materialę jak dla mnie to profanacja

Opublikowano
  • Autor
Jak na B6 to ładnie wyposazony :wink:

Pierwsze MODY to :

- Zrób coś z tym kredensem

- Jak masz emblematy S LINE to coś rób w tym kierunku

- Recaro fajne :thumbup1: tylko szkoda , że w materialę jak dla mnie to profanacja

- kredens ???? nie kumam czaczy

- pisałem że będzie pakiet s-line z zewnątrz i od wewnątrz

- co do szmat i recaro to właśnie takich szukałem - u mnie skóra nie wchodzi w grę !!!!

Opublikowano

Kredens? to znaczy zmień dekory na coś innego np.szczotkowane alu :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

witam Wszystkich

z uwagi że wynikła potrzeba większego auta to sprzedam lub zamienię moje czarne A4

zamiana tylko na a6 avant z silnikiem 2,5 tdi BAU BDG (może byc quatro)

jak by co to mój kom 512 203-691

cena za audi do dogadania !!!!!!!!!!!1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.