Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lampka AIR bagu oraz SILNIKA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie

1. Podczas jazdy autkiem nagle zaświeciła mi się kontrolka poduszek co zauważyłem po odpięciu pasów i jazdy nic mi nie pika - tzn nie świeci mi kontrolka pasów ani wkurzającego dźwięku nie ma. I świeci cały czas kliku znawców podłączając do kompa nie może jednoznacznie powiedzieć co to jest.

2. Kontrolka silnika wyskoczyło mi na kompie ze jest to błąd odpowiadający za:

- położenie pedału gazu

- przepustnica prawidłowo nie działa

Co jest najdziwniejsze dziś podczas jazdy mi ta kontrolka zniknęła sama a teraz jak podszedłem do auta i uruchomiłem zaświeciła się po włączeniu zapłonu.

Auto nie przeszło w tryb awaryjny !!!

Czy to może kwestia wyczyszczenia przepustnicy ?? o gdzie się to znajduje?

I jeśli to pedał gazu to jak to naprawić

Czy macie inne podejrzenia niż to co mi wyskoczyło ?

Opublikowano

Konrolka silnika to może byc słaby styk lub przepalony bezpiecznik świateł stopu

Opublikowano
Konrolka silnika to może byc słaby styk lub przepalony bezpiecznik świateł stopu

Przeciez napisał ,ze jest bład połozenia pedału gazu :wink:

Stawiałbym własnie na pedał przyśpieszenia z Modułem elektronicznym .

Opublikowano
  • Autor

Informacje mam tylko takie jakie napisałem wyżej niestety

Opublikowano
Informacje mam tylko takie jakie napisałem wyżej niestety

I co sprawdzłeś juz ten pedał?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie jutro na 9.00 jestem umówiony bo coś mi jeszcze zaczęło trzeszczeć jak jadę i nie wiem co to czy zawieszenie czy łożyska czy piasta - nie wiem więc jutro będę coś więcej wiedział to napisze od razu

---------- Post dopisany 14-05-2012 at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2012 at 15:28 ----------

Niestety jak na razie nikt nic nie wie muszę poszukać innych mechaników bo te to jakieś d*py sa

---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ----------

Niestety jak na razie nikt nic nie wie muszę poszukać innych mechaników bo te to jakieś d*py sa

Opublikowano
  • Autor

Ale właśnie o to chodzi że jak podpinają to ich kompy nie funkcjonują z moją Audiczką :(

Opublikowano

A co to za kompy mają ? :decayed:

Podjedz na Spota w trójmiescie wez czteropak i niech ktoś ci sprawdzi błedy :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wymontowali mi jakąś czujniki :

- Jesłi chodzi o Kontrolke silnika coś z czujnikiem przepustnicy się stało

- a jeśli chodzi o Airbag - amba Fatima

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.