Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Szyberdach,jak podłączyć kable??


jordan233

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W mojej A4 brakuje kabla Szyberdachu :),nawet w słupku go niema,jak podłaczyc od początku?? co muszę zrobić

prosze o porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mozna to podepne się do tematu, bo wymyśliłem sobie żeby wstawić szyberdach. teraz nie wiem od czego zaczynać. Ile może kosztować taki szyber ze sterowaniem? musze zmieniać podsufitkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W mojej A4 brakuje kabla Szyberdachu :),nawet w słupku go niema,jak podłaczyc od początku?? co muszę zrobić

prosze o porady

To dziwne skoro masz szyberdach to i kable tez powinny byc, sprawdz na metce czy masz w wyposazeniu szyberdach bo to jest naprawde dziwne, a moze masz autko po dachowaniu i ktos wstawil dach wraz z szyberdachem i go nie podpial?? moj kolega jak kupil autko z uszkodzonym dachem to sobie wstawil daszek odrazu z dziura. A co do instalacji to radzil bym ci to dac do jakiegos magika bo po 1: - Instalacje musisz podpiac pod sys. komfort, tak aby ci sie domykal wraz z szybkami, i oczywiscie zabezpieczyc bezpiecznikami,

Po 2 : (ale tu nie jestem pewien) szyberdach trzeba zakodowac w komuterze (wiem ze tak jest w nowszych modelach audi)

Jeśli mozna to podepne się do tematu, bo wymyśliłem sobie żeby wstawić szyberdach. teraz nie wiem od czego zaczynać. Ile może kosztować taki szyber ze sterowaniem? musze zmieniać podsufitkę?

Ja bym sobie to darowal na twoim miejscu, duzo zabawy musisz wycinac dziure w dachu, oczywiscie podsufitke tez musisz zmienic, generalnie blachasz musial by sie z tym pobawic a pozniej pasowalo by ze by ci to dobrze elektryk podlaczyl. Jesli sie juz uparles tak strasznie na to, to chyba najlepiej kupic caly dach z a4 wraz z wiazkami i podsufitka i po prostu przekladac na bierzaco to co ci potrzebne, wymierzyc dobrze w ktorym miejscu wycianac dziurke w tedy powinno wyjsc dobrze o ile ci blacharz dachu nie spapra, po wykonanych pracach sam dach mozesz sprzedac czesc kosztow sie zwroci, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Podłącze sie pod temat, żęby nie zaśmiecać....

Mam w a4 2000r założony dach z szyber dachem . Czy potrzebny jest do niego oddzielny sterownik (a tak wogóle to gdzie on się znajduje? czy to ten od szyb w bagażniku, czy gdzieś pod nogami?) i czy ktos podesłal by schemacik samego szybra elektryczny?????

Zgóry dzięki!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...