Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana uszczelniaczy w A4 2.8 ACK ?


macste

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

szukam we Wrocku dobrego, sprawdzonego zakładu coby uszczelniacze wymienić. Samochodzik pomimo wieku jeździ b.dobrze tylko oleum trochę schodzi ... jakie 0,8l / 1000km. Nie jest to cały czas - od czasu do czasu widać chmurkę - najczęściej jak się jedzie normalnie a potem odpuści gaz. Rzadko ale czasem również przy odpalaniu.

Dajcie znać gdzie to warto we Wrocku zrobić i ile to może kosztować? Może coś warto przy okazji, myślałem o pasku chociaż to nie do końca jego czas? Chodzi o dobre ustawienie wszystkiego coby autko chodziło później tak samo albo lepiej jak teraz:) Zmieniłem kompletne zawieszenie 5tyś km temu i zamierzam tym autkiem pojeździć jeszcze co najmniej roczek :)

z góry dzięki za podpowiedź !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uszczelnienia mam do zrobienia. Dziś byłem u mechanika i jak mi powiedział to nie ma zamienników uszczelnień do AUDI i trzeba w ASO. Tam zapłacę pewnie dwa razy tyle. Ma ktoś namiary na dobry warsztat z dojściem do części? W ocenie mechanika: do wymiany Oring od podstawy filtra i oring do chłodnicy oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Titum - u jakiego mechanika byłeś? Szukam jakiegoś sprawdzonego - w razie czego doradź proszę do kogo warto podjechać. Co do części polecam gościa z Allegro, mojego dobrego kumpla - pewnie wielu z Was go zna bo głównie sprzedaje oryginalne części do VAG w najlepszych cenach w Polsce - xywka - danielloss.

Informacje o Użytkowniku danielloss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...