Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kod pin do Navigation Plus (RNS-D) !!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Parę dni temu kupiłem za całkiem śmieszną kasę (35funtów:naughty:) radio/navigację Blaupunkta Navigation Plus (RNS-D) niby wyjętą z Audi A4/S4 B6 z 2003r do mojej audiczki , miało być RNS-E ale mam w planach parę innych modów no i to musi na razie wystarczyć .

Zdjecie przykładowe z internetu , tak wygląda po włączeniu :

nav_plus.jpg

Po dotknięciu obojętnie jakiego przycisku pokazało mi się to

img4199vs.jpg

Po chwili to :

img4211z.jpg

Wiem że muszę wpisać w te pola odpowiedni czterocyfrowy kod pin ,żeby radio się odblokowało tylko jest mały problem bo , nie posiadam tego kodu , gość który mi je sprzedał tez go nie miał i z tego właśnie powodu je sprzedał , ale mówił żebym zadzwonił albo podjechał do jakiegoś serwisu audi to mi odblokują po jakimś numerze seryjnym . Byłem z kumplem , gościu spisał jakiś numer z radyjka i nie wiem czy to narmalna cena ale krzykneli nam 80F . Trochę nie bardzo chce mi sie wywalać tyle kasy za głupi kod pin więc może ktoś zna w jaki inny sposób można zdobyć ten nieszczęsny pin. Wiem że w polsce robią to za 50-150zl no ale do Polski wybieram sie dopiero za 3 miechy .

Jeszcze kilka zdjęć z jakimiś numerami :

img4194xy.jpg

img4196b.jpg

img4207sq.jpg

Z góry dzieki za wszelką pomoc. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zczytanie pinu jest mozliwe na dwa sposoby albo serwisie tak jak byles albo programatorem innego sposobu nie ma w PL w serwisie taki koszt to okolo 200zl moze wiecej lub ingerencja programatorem tez okolo 200zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem juz ten temat wcześniej i niestety żaden z tych kodów nie zadziałał

Niestety zczytanie pinu jest mozliwe na dwa sposoby albo serwisie tak jak byles albo programatorem innego sposobu nie ma w PL w serwisie taki koszt to okolo 200zl moze wiecej lub ingerencja programatorem tez okolo 200zl

Pisałem już że nie uśmiecha mi się płacić tym naciągaczom z serwisu Audi - 80 funtów za głupie cztery cyferki. Czytałem na paru innych forach że są jakieś niby kalkulatory którymi można rozkodować radio tylko nie wiem jaki ma być konkretnie ten kalkulator który by rozkodował moje radio, a po za tym wszystkie linki podane do ściągnięcia takiego kalkulatora są już nie aktywne . Mój brat kiedys rozkodował tak sobie radio w Oplu Astrze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety kalkulatory na tego typu radiach nie dzialaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety kalkulatory na tego typu radiach nie dzialaja

To lipa i trzeba będzie sprzedać :disgust: albo poczekać na wyjazd do Polski

---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 08:56 ----------

Kurcze a czego tzn jakiego programu używają serwisy do rozkodowania radia , gość w serwisie tylko spisał sobie jakiś numer z mojego radia , wbił to w swój komputer i po chwili wszystko wiedział i krzyknął mi cenę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baza danych audi po nr seryjnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baza danych audi po nr seryjnym

Nie wierzę w to że nikt na tym forum nie ma dostępu do tych danych , na pewno znalazło by się parę takich osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...