Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Vista + VAG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Po wielu przeczytanych artykułach odnośnie konfiguracji Vag pod Vistą, każdy odradza Viste. Moje zdanie jest inne, mam u siebie Viste i Vag Com i wszystko śmiga ładnie, nie rozłancza. Robiłem na niej konfiguracje manetki pod FIS i Diagnostyke, nie miałem żadnych problemów.

Trzeba tylko dobrze skonfigurować:

Sprzęt

Laptom HP Pavilion 6720ew

System:

Vista Home Premium 32 bity

Interfejs:

http://www.allegro.pl/item360119266_najtanszy_vag_usb_kkl_line_we_wtyku_obd2_promocja.html

Zainstalowałem sterowniki z płyty bo tych ze strony Viakena wogule nie wykrywało

Nastepnie instalacja VAG-COM(testowałem wszystkie wersje jakie wpadły mi w rece do wersji rzecz jasna 409)

W internecie znalazłem, że trzeba instalować do folderu:

C:\Users\Użytkownik (np VISTA)

Tak też zrobiłem, do innego już nie kombinowałem

Na koniec klikamy prawym przyciskiem myszy na ikonie VAG-COM wybieramy "Właściwości" nastepnie zakładke "Zgodność" nastepnie zaznaczamy opcje "Uruchom ten program w trybie zgodności z" wybieramy z listy "System WindowsXP", zaznaczamy jeszcze w tej samej zakładce "Poziom uprawnień-Uruchom ten program jako administrator" Na koniec Zastosuj i OK.

Teraz program powinien działać poprawnie.

Mam nadzieje, że ten Wątek sie komuś przyda . Na tym forum nie znalazłem pomocy w tym temacie ani żadnej konfiguracji wiec dlatego ten wątek.

Pozdrawiam

Opublikowano

mi tez działa, jak i paru osobom ale to nie zmienia faktu, ze i tak vista sucks :evil:

a co do tematu to vista + vag to jest juz taki

pozdro

Opublikowano
  • Autor

Tematy może są, ale jak to dobrze skonfigurować to nie ma.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

witam,

sorka że poruszm ponownie ten tmat ale mimo tych wszystkich "instrukcji" przez które przeszedłem nie udaje mi się uruchomić VAGA na vistę - jestem niestety skazany na viste wiec jeśli ktoś moze pomóc - jeszcze raz opis krok po kroku co robić - moze jednak popełniłem gdzieś błąd

moje działania to:

instalowałem sterownik USB, potem VAG, ustawianie zgodności portów w programie i kompie i tu sa problemy bo vag sobie a komp sobie i brak połączenia z interface

mam kabel z USB

prośba o pomoc

Opublikowano

Uruchom VAG a w trybie zgodniosci z XP albo nizej...

Pozdrawiam

Opublikowano

robiłem to i nic....

ale walczę dalej....

zobaczymy

jesli ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia w tym temacie to będę wdzięczny

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.